NHL: Gól za deset vteřin a Winnipeg ani nemrknul. Hudler se trefil za Calgary

Hudlerův gól jen nastartoval obrat

Noc z neděle na pondělí nesvědčila týmům, které jako první skórovaly.

Jiří Hudler z Calgary slibně odstartoval utkání proti New York Rangers. Takhle poslal svůj tým už ve 4. minutě do vedení.

Pro Flames to ale byl jediný úspěch večera. Rangers se oklepali a ve druhé třetině zahájili obrat. Ve druhé polovině zápasu uhasili Plameny čtyřmi góly.

Bleskový zásah Minnesotě nepomohl

Bleskový první gól se vymstil i Minnesotě. Levému křídlu Jasonu Zuckerovi stačilo ke gólu pouhých 10 vteřin! Překvapený brankář Winnipegu se nestihl ani rozkoukat.

Také Winnipeg ale nakonec dokázal napínavé utkání v poslední třetině otočit. Fanoušci v hale viděli během večera hned devět gólů a vítězství Jets 5:4.

Gól (ne)gól stál body Edmonton

Rušno bylo i kolem jedničky draftu supertalentovaného Connora McDavida. V zápase proti Los Angeles předvedl za stavu 2:3 krásnou akci, kterou zastavil brankář Králů Jonathan Quick. Fanoušci se již radovali z vyrovnání, ale videorozhodčí gól neviděl.

Co myslíte vy? Měla branka platit, nebo ne? Napište nám na Facebooku.

Výsledky NHL:

Winnipeg – Minnesota 5:4 (3:1, 2:2, 0:1)

Branky: 21. a 25. Stafford, 2. Little, 4. Ladd, 13. Ehlers – 1. Zucker, 35. Koivu, 35. Fontaine, 51. Parise

NY Rangers – Calgary 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)

Branky: 33. Lindberg, 37. Girardi, 49. Klein, 51. Brassard – 4.Hudler

Edmonton – Los Angeles 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)

Branky: 5. Pouliot, 54. Hall – 7. Carter, 34. Kopitar, 57. Pearson.