NHL: Jágr zase řádil a zastínil dallaské hvězdy. Zářil i gólman Mrázek. Skvěle chytal a nahrál na gól.

Jágrův super večer: gól a asistence

Floridští Panteři řádili. A opět byla vidět i česká legenda Jaromír Jágr! Takhle vypadala jeho vyrovnávací branka na 1:1.

Na začátku druhé třetiny přidal „Džegr“ještě jednu asistenci při gólu Aarona Ekblada.

Jaromír Jágr byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Z osmi odehraných zápasů má 10 bodů a momentálně je na konci první desítky kanadského bodování.

David Krejčí z Bostonu je s 12 body druhý.

Montreal vytvořil rekord, Češi byli vidět

Montreal porazil Toronto a vytvořil osmou výhrou v řadě od začátku sezony nový rekord NHL. Asistence si na ledě Javorových listů připsali i Tomáš Plekanec a Tomáš Fleischmann.

Asistoval také Tomáš Hertl ze San José, jeho kolega Joel Ward zaznamenal proti Carolině hattrick.

Mrázek čaroval v brance a nahrál na gól

A ani detroitský brankář Petr Mrázek nezůstal pozadu! Vychytal 32 střel, inkasoval dva góly a byl vyhlášen třetí hvězdou utkání.

Takhle senzačně rozjel v prodloužení rozhodující gólovou akci a pomohl k výhře Rudých křídel nad Vancouverem!

Výsledky NHL:

Minnesota – Anaheim 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Branky: 17. Dumba, 34. Vanek, 39. Carter

Buffalo – New Jersey 3:4 (1:1, 1:2, 1:1)

Branky: 9. Ennis, 23. O'Reilly, 60. Eichel – 20. a 50. Henrique, 29. Cammalleri, 40. Schlemko

Montreal – Toronto 5:3 (1:0, 4:2, 0:1)

Branky: 11. Subban (Plekanec), 22. Eller, 25. Desharnais (Fleischmann), 36. Pacioretty, 40. Gallagher – 23. Komarov, 27. Van Riemsdyk, 48. Rielly

Ottawa – Arizona 1:4 (0:1, 1:0, 0:3)

Branky: 39. Ceci – 19., 56. a 58. Boedker, 55. B. Richardson

Philadelphia – NY Rangers 3:2 po samostatných nájezdech (1:1, 1:1, 0:0 – 0:0)

Branky: 12. Streit, 23. Laughton, rozh. nájezd Giroux – 14. Miller, 25. Brassard

Nashville – Pittsburgh 1:2 v prodloužení (0:0, 0:1, 1:0 – 0:1)

Branky: 52. Neal – 36. Kunitz, 61. Kessel

Dallas – Florida 2:6 (1:2, 0:2, 1:2)

Branky: 2. a 45. Jamie Benn – 12. Jágr, 14. Bjugstad, 22. Ekblad (Jágr), 35. Bolland, 46. R. Smith, 57. Howden.

Chicago – Tampa Bay 1:0 v prodloužení (0:0, 0:0, 0:0 – 1:0)

Branka: 61. Toews

Colorado – Columbus 3:4 (1:2, 2:0, 0:2)

Branky: 3. Skille, 22. Iginla, 38. MacKinnon – 11. a 16. Jenner, 44. Murray, 47. Dubinsky

St. Louis – NY Islanders 2:3 v proloužení (0:1, 0:1, 2:0 – 0:1)

Branky: 43. Parayko, 51. Steen – 17. Okposo, 39. Tavares, 65. Grabovskij

Vancouver – Detroit 2:3 v prodloužení (1:0, 1:0, 0:2 – 0:1)

Branky: 14. Tanev, 29. Sutter – 45. Pulkkinen, 47. Tatar, 64. Nyquist (Mrázek)

San Jose – Carolina 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)

Branky: 2., 9. a 60. Ward (Hertl), 27. Pavelski, 30. Wingels – 24. Faulk, 31. Nash