Harry Kane je zpátky! Kometa loňské sezony zrušila hattrickem Bournemouth

Zatímco manchesterské derby góly nepřineslo, diváci na stadionu ligového nováčka si přišli na své.

No, jak se to vezme, možná by v Bournemouthu také raději sledovali bezbrankovou nudu, než pět fíků do své sítě.

O tři z nich se postaral Harry Kane, který v předchozích devíti ligových zápasech vstřelil pouze jedinou branku a výrazně tak zaostával za svými loňskými střeleckými statistikami.

Kane nejprve odpověděl na branku Matta Ritchieho z první minuty, když proměnil penaltu a vyrovnal na 1:1. Po zásazích Moussy Dembélého a Erika Lamely přidal mladý Angličan v druhé půli čtvrtý a pátý gól hostů a kosmeticky tak upravil výsledek na konečných 1:5.

Dvaadvacetiletá naděje anglického fotbalu tak snad konečně může slavit návrat střelecké formy. Vždyť loni se trefil ve své průlomové sezoně jednadvacetkrát

Tottenham se díky vítězství posunul na 6. místo tabulky.