Liga mistrů: Očekávaná bitva PSG vs. Real gól nenabídla. Hvězdy vyšly střelecky naprázdno

Skupina A

Malmö – Šachtar Doněck 1:0

Do duelu dvou poražených vstoupili lépe domácí Seveřané.  Trefa Markuse Rosenberga ze 17. minuty znamenala vítězný gól.

PSG – Real Madrid 0:0

ronaldo

Tolik se o souboji titánů mluvilo, až nakonec Zlatan Ibrahimovič i Cristiano Ronaldo vyšli gólově naprázdno.

Snad nejočekávanější utkání tohoto kola Ligy mistrů se obešlo bez gólové akce. Místy se ale bylo na co dívat.

Ani samotný Zlatan, který během své kariéry řekl nejeden pohoršující výrok, neunikl hledáčku kritiků a posměváčků.

Po neproměněné penaltě domácích následoval gól, který zajistil Seydou Doumbia

Bod anglickému celku zajistil ve druhém poločase Anthony Martial, který se radoval ze svého prvního gólu v Lize mistrů.

Mladý útočník se může pyšnit bilancí 5 gólů během 9 zápasů.

Wolfsburg – PSV Eindhoven 2:0

Celou první část čekali diváci na gól marně. Zato v druhém poločase se během deseti minut dočkali hned dvou branek, které měli na svědomí Bas Doste a Max Kruse.

Nizozemci tak pokračují v neslavné bilanci téměř 40 let bez výhry na německé půdě.

1. Wolfsburg 3 2 0 1 4:2 6
2. CSKA Moskva 3 1 1 1 4:4 4
Manchester United 3 1 1 1 4:4 4
4. PSV Eindhoven 3 1 0 2 4:6 3

Skupina C

Atlético Madrid – Astana 4:0

Jasná záležitost. Španělé neměli s Kazachy slitování.

Galatasaray – Benfica 2:1

Galatasaray v čele s Wesleym Sneijderem domácí výhru pořádně oslavili.

Manchester City – Sevilla 2:1

Na vyrovnání domácích měl zásadní podíl Bony Wilfried, jehož střelu si do vlastní sítě srazil Adil Rami.

bony manchester

Vítězství domácích barev trefil v nastavení Kevin De Bruyne.

1. Juventus Turín 3 2 1 0 4:1 7
2. Manchester City 3 2 0 1 5:4 6
3. FC Sevilla 3 1 0 2 4:4 3
4. Mönchengladbach 3 0 1 2 1:5 1

Liga mistrů – výsledky:

Atlético Madrid – Astana 4:0 (23. Ñíguez, 29. Martínez, 63. Torres, 89. vlastní Dědečko), CSKA Moskva – Manchester United 1:1 (15. Doumbia – 65. Martial), Galatasaray – Benfica 2:1 (19. z penalty Inan, 33. Podolski – 2. Gaitán), Juventus – Mönchengladbach 0:0Malmö – Šachtar 1:0 (17. Rosenberg), Manchester City – Sevilla 2:1 (36. vlastní Rami, 90+1. De Bruyne – 30. Konopljanka), PSG – Real Madrid 0:0Wolfsburg – PSV Eindhoven 2:0 (46. Dost, 57. Kruse).