Když výhra, tak pořádná! Straky vedl k demolici Norwiche čtyřgólový Georginio Wijnaldum

Hrdina večera v newcastleském St. James' Parku je zřejmý. Georginio Wijnaldum vstřelil čtyři branky, a výraznou měrou tak přispěl k debaklu Kanárků 6:2.

Georginio Wijnaldum Newcastle

Pro Straky to zároveň bylo první ligové vítězství v sezoně, a manažer Steve McClaren si tak může konečně oddychnout.

Ani pták, ani letadlo. To je Super Steve McClaren!

Norwich zlobil jen poločas

V první půli sice soupeř z Norwiche zazlobil, když ve 20. minutě na 1:1 vyrovnal Dieumerci Mbokani a o 14. minut později snižoval Nathan Redmond na 3:2. Na víc se ovšem hosté nezmohli.

Kromě čtyřbrankového nizozemského záložníka se v dresu domácích prosadili i Ayoze Pérez a Aleksandar Mitrović.

Newcastle vyhrál poprvé v sezoně a hned výsledkem 6:2!

Podívejte se také, co přinesly sobotní zápasy 9. kola Premier League.

Premier League – 9. kolo:

Newcastle – Norwich 6:2 (14., 26., 66. a 85. Wijnaldum, 33. Ayoze, 64. Mitrović – 20. Mbokani, 34. Redmond)

1. Manchester City 9 7 0 2 24:8 21
2. Arsenal 9 6 1 2 16:7 19
3. Manchester United 9 6 1 2 15:8 19
4. West Ham United 9 5 2 2 20:12 17
5. Leicester City 9 4 4 1 19:17 16
6. Crystal Palace 9 5 0 4 12:10 15
7. Tottenham 9 3 5 1 11:7 14
8. Southampton 9 3 4 2 15:12 13