NHL: Tři Češi – Tlustý, Michálek, Židlický – se na nových adresách uvedli gólem. Který z nich byl nejhezčí?

Na všechny tři se můžete podívat také v pravidelném souhrnu NHL na stanici O2 Sport!

Česká brankářská jednička Winnipegu Ondřej Pavelec tentokrát proti New Jersey odpočíval. Jets ale i tak slavili výhru 3:1. Jediný gól domácích Devils přišel z hokejky českého útočníka Jiřího Tlustého.

Gól Jiřího Tlustého

Prémiérový gól za New York Islanders slavil Marek Židlický. Na počátku třetí třetiny zápasu proti Chicagu srovnal střelou od mantinelu na 2:2. Ostrované sice v prodloužení prohráli. Ale zůstal jim bod.

Gól Marka Židlického

Arizonský Zbyněk Michálek se prosadil už ve 3. minutě duelu v Los Angeles s přispěním teče jednoho z bránících hráčů. Centr Arizony Martin Hanzal si při vítězství Kojotů 4:1 připsal dvě asistence (0+2).

Gól Zbyňka Michálka

Zetterberg oslavil narozeniny stylově

V utkání Detroitu s Torontem (4:0) bodoval další Čech Jakub Kindl. Hvězdou zápasu byl Justin Abdelkader, autor hattricku.

A také Švéd Henrik Zetterberg. Na svoje 35. narozeniny si připsal tři asistence.