Lewandowski si z Bundesligy udělal okresní přebor a zlomil snad všechny rekordy! Vychutnejte si jeho 5 tref

S favorizovaným Bayernem Mnichov to v 6. kole německé nejvyšší soutěže vůbec nevypadalo dobře.

Lewandowski řádil 9 minut

Po prvním poločase prohrával německý velkoklub s Wolfsburgem brankou Daniela Caligiuriho 0:1.

Po pauze se trenér domácích rozhodl poslat na plac Roberta Lewandowského a bylo to to nejlepší, co mohl udělat. Sedmadvacetiletý Polák se na hřišti 5 minut rozkoukával a poté už 9 minut řádil. Vlky doslova rozcupoval a s nimi i rekordy Bundesligy.

Robert Lewandowski Bayern

gg

Polský reprezentant nejdříve dosáhl nejrychlejšího hattricku v historii německé ligy, když se trefil v 51., 52., a 55. minutě. O dvě minuty později přidal další rekordní zásah.