Tottenham se dere vzhůru tabulkou Premier League. Liverpool si doma překvapivě neporadil s Norwichem

Tottenham – Crystal Palace 1:0

Eagles přijeli na White Hart Lane velmi defenzivně naladěni. V prvních 20 minutách měli domácí Spurs 70% držení míče a ovládali hru. Šance si ovšem příliš nevytvářeli. Hráči Crystal Palace s přibývajícím časem vyrovnali hru a málem se i radovali z branky. Střela Yohana Cabayeho však skončila na tyči.

Obrázek hry se po změně stran příliš nezměnil. Jediným šťastným střelcem utkání se nakonec stal v 68. minutě Son Hung-min, jenž procedil míč skrz gólmana Orlů.

Liverpool – Norwich 1:1

Ani na 11. pokus se KanárkůmNorwiche nepodařilo získat v souboji s Liverpoolem všechny tři body. Remíza na Anfield Road je však pro hosty úspěchem.

Naděje hostů na body držel skvělý John Ruddy. V prvním poločase sice vychytal obrovské příležitosti domácích, po změně stran se už ale Liverpool prosadil. Ve 48. minutě se obranou hostů prosmýkl o pauze střídající Danny Ings a po zemi překonal vynikajícího Ruddyho.

Místo očekávané kanonády pak ale následovalo překvapivé vyrovnání. Kanárci se totiž v 61. minutě prosadili z rohu – jmenovitě to byl obránce Russell Martin.

Domácí i nadále tlačili a byli jednoznačně lepším týmem, Ruddyho už nepřekonali, a tak se Norwich může radovat z cenného bodu.

Southampton – Manchester United 2:3

Letní posila Anthony Martial dvěma góly pomohl United k otočení výsledku a vítězství.

[related_program]

Premier League – nedělní výsledky 6. kola:

Tottenham – Crystal Palace 1:0 (68. Son Hung-min), Liverpool – Norwich 1:1 (48. Ings – 61. Martin), Southampton – Manchester United 2:3 (13. a 86. Pellé – 34. a 50. Martial, 68. Mata).