Nejpřekvapivější výsledek v historii ragby? Japonsko vyrazilo dech Jihoafrické republice!

O tom, že Japonci ze sebe na hřišti vydají vždy maximum, jsme se přesvědčili již mnohokrát. Tentokrát se jim ale povedlo nemožné!

[related_program]

Celý první poločas byl nečekaně vyrovnaný. Na rychlé akce Springboks dokázaly Třešňové květy vždy hbitě zareagovat. Ve druhé půli se oba celky těsně přetahovaly o vedení, nakonec se ale radovali outsideři. Vyprodaný stadion v Brightonu se stal svědkem ragbyového zázraku.

Podívejme se na to nejlepší ze zápasu, který se tučným písmem zapíše do učebnic:

Celý svět se klaní japonskému úsilí a tým překřtil na „Destroyers of the Springboks“. Takhle jim skládají hold příznivci ragby po celém světě:

Překvapivě dopadl také dopolední zápas Tonga versus Gruzie 10:17. Hrdinou utkání byl gruzínský kapitán Mamuka „Gorgodzilla“ Gorgodze.

Irský výběr vyškolil Kanaďany vysoko 50:7, v evropském duelu Francie podle očekávání přehrála Itálii 32:10.