Manchester City spasil v závěru 18letý mladíček a zastínil milionové hvězdy. Podívejte se!

Manchester City hrál na Crystal Palace bez Davida Silvy i Raheema Sterlinga a v průběhu prvního poločasu ještě přišel o zraněného Sergia Agüera.

Zatím není jasné, jak vážné poranění kolena bude.

Do hry se poprvé dostala nejdražší posila Kevin De Bruyne a ten spoluhráčům podle statistiků vytvořil 5 příležitostí. Nejvíc ze všech.

Přes stálý tlak City to dlouho vypadalo, že hosté sice udrží i v pátém ligovém zápase čisté konto, ale poprvé nezvítězí.

Spasitelem favorita se nakonec stal střídající osmnáctiletý nigerijský mladík Kelechi Iheanacho, který v 90. minutě pohotovou dorážkou rozhodl o vítězství Manchesteru.

Po pěti kolech mají City na obhájce titulu Chelsea téměř neuvěřitelný náskok 11 bodů.

Arsenal skolil Stoke

Arsenalu proti Stoke pomohl vedoucí gól Thea Walcotta, při němž prodal svou rychlost. Na povrch vyplula zajímavá statistika. V posledních jedenácti zápasech, kdy nastoupil v základní sestavě Arsenalu, nastřílel 11 gólů.

Druhou branku přidal v závěru Olivier Giroud. Minimálně do neděle se posunuli Kanonýři na 3. místo tabulky.

První vítězství v sezoně zapsal Watford. Přestože poslední půlhodinu dohrával bez vyloučeného Valona Behramiho, zdolal gólem Odiona Inghala dosud dobře hrající Swansea.

Poprvé od roku 1951 vyhrál doma nad Bournemouthem Norwich City. Kanárky za vítězstvím 3:1 postrčil na konci prvního poločasu Cameron Jerome.

Předzápasové předpoklady se potvrdily v zápase West Bromwiche se Southamptonem. V minulosti souboje těchto soupeřů moc gólů nepřinesly. A i tentokrát skončil zápas bezbrankovou plichtou.

Za domácí hrál od 55. minuty i Saido Berahino, který před deseti dny na Twitteru hrozil, že za Baggies už nikdy nenastoupí, protože mu neumožnili přestup do Tottenhamu.