„Csaplár efekt“ se naštěstí nepotvrdil. Fotbalová Francie volá národní tým!

Češi utkání v Lotyšsku rozhodli už v prvním poločase. Nejprve se z úhlu prosadil David Limberský, po něm se krásně trefil i Václav Darida a zvýšil na rozdíl dvou branek.

Skvělý poločasový výsledek? Ale kdeže, v Čechách je dobře známo, že 2:0 v půli je to vůbec nejhorší, co vás může potkat.

A ke katastrofě opravdu nebylo daleko!

Češi však měli Čecha – Petra Čecha. Gólman Arsenalu minimálně dvakrát zachránil situaci a do své svatyně nechal proniknout jen jednu tečovanou střelu.

Naštěstí se slova známého experta Csaplára nepotvrdila a i přes neslanou nemastnou druhou půli došli Češi až do Francie.

fotbal reprezentace

V reakcích fanoušků se mísila euforieopatrností.

A s gratulací přispěchali i další reprezentanti.

Češi se v příštím kole kvalifikace potkají s Turky. Jejich výhra nad Nizozemci týmu Pavla Vrby pomohla k jistotě postupu.

Nabízí se proto otázka: Odmění se čeští fotbalisté Turkovi odevzdaným zápasem, nebo půjdou do utkání naplno?