Boleslav rozstřílela v Synot lize Zlín. Zářil Magera

Mladá Boleslav zatím v každém ligovém utkání dala minimálně dvě branky, zároveň měla problémy v obraně. Obojí potvrdila i proti Zlínu.

První půli vyhráli Středočeši 2:0. Nejprve se trefil Lukáš Magera, který pak ve druhé půli zvýšil krásnou střelou na 3:1 a pasoval se do role domácího hrdiny. Druhou branku přidal Aleš Čermák.

Zlín po pauze snížil a chvilku to vypadalo na drama. Jenže zaúřadoval Magera a roztrhl pytel s brankami. Po něm se trefil hlavou Ondřej Zahustel a pátý gól si vstřelil neuvěřitelným způsobem brankář Zlína Tomáš Holý. Ten přitom ve třech předchozích startech pokaždé udržel čisté konto.

Teprve se učíme ligu hrát. Naši soupeři jsou od osmého místa dolů, s týmy jako Boleslav je to pro nás ještě těžké. Ale bojujeme.

Bohumil Páník, trenér Zlína

Zlínská bolavá srdce v závěru alespoň trochu ukonejšil kapitán Lukáš Železník. Z pokutového kopu také přidal svůj druhý gól v utkání. Na rozdíl od Magery to ale jeho týmu žádné body nepřineslo.