Životní Zlámalův večer: Klukům jsem říkal, že poběžím až na Moravu

V závěru zápasu se Zdeněk Zlámal vydal za stavu 1:2 z pohledu Klokanů na rohový kop. Naskočil si na centr Milana Jiráska a vyrovnal. Ze hry skóroval jako první brankář v české lize.

https://twitter.com/TomasRadotinsky/status/632659558469603328

Dál? Obrovská euforie, oslava s fanoušky na tribuně, žlutá karta od rozhodčího.

„Už odmala jsem na to myslel, jaký je to asi pocit jít na standardku a dát gól. Vlastně jsem si to celé vysnil. Jsem teď v největší euforii!“ rozplýval se devětadvacetiletý brankář.

„Nepamatuji, že by mě trenér Pivarník někdy poslal dopředu na roh. Teď to udělal a doufám, že to tak bude dělat dál,“ usmíval se šťastný Zlámal.

Klukům jsem z hecu vždycky říkal, že když dám v lize gól, vyběhnu z vchodu pro sanitku a poběžím po dálnici až na Moravu a čtyři dny mě na tréninku nikdo neuvidí. To je samozřejmě jen legrace. Na trénink půjdu.

Zdeněk Zlámal

V kariéře toho prošel hodně. Z Kroměříže vyrazil brzy. Pobyl ve Spartě i ve Slavii. Za sebou má zahraniční štace v Itálii i Španělsku. Po návratu pookřál v Olomouci, kde se usadil. Od zimy ale chytá za Bohemians.

Klukům jsem z hecu vždycky říkal, že když dám v lize gól, vyběhnu z vchodu pro sanitku a poběžím po dálnici až na Moravu a čtyři dny mě na tréninku nikdo neuvidí. To je samozřejmě jen legrace. Na trénink půjdu,“ dodal Zlámal, který prožil životní večer.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Jiří Fišara Autor článku
Jiří Fišara
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru