V Teplicích vypadl proud, pak i Plzeň ze své role. V Boleslavi byla zábava na hřišti i v hledišti

Přestřelka v Boleslavi (Mladá Boleslav – Sparta 2:4)

Pražská Sparta i po čtvrtém kole povede Synot ligu. V pátek večer zvládla přestřelku v Mladé Boleslavi. Hned zkraje zápasu se trefil netradiční střelec Lukáš Vácha. Domácí ale do poločasu zaslouženě srovnali zásluhou Jiřího Skaláka.

Další branky padaly po přestávce. David Lafata 1:2, vzápětí ale Ondřej Zahustel 2:2.  Rozhodnutí přišlo z hlavy obránce Costy, který odčinil špatné bránění při druhé brance domácích. Poslední slovo měl opět kapitán Sparty David Lafata, který ještě svou střelu otřel o Šislera.

Sparťanští fanoušci, kteří v Boleslavi vytvořili letenským domácí prostředí, se mohli radovat.

A kdyby přece jen někoho nudily góly, našel by si zábavu i v hledišti.

Výpadek proudu a pak kolaps Plzně (Teplice – Plzeň 2:2)

Duel začal tak nějak očekávaně. Teplický záložník Admir Ljevakovič dostal žlutou kartu.

Pak už se chopili taktovky Plzeňští a dvakrát do poločasu pokořili soupeře fotbalovými prostředky. Po standardní situaci se prosadil hlavou Jan Baránek. V závěru poločasu prostřelil Grigara Jan Kopic a hosté šli do šaten s komfortním dvoubrankovým náskokem.

Ve druhém poločase muži vojevůdce Davida Vavrušky přidali.

Martin Fillo z penalty snížil a pak se Na Stínadlech rozhostila tma. Zlí jazykové měli jasno.

Naštěstí se pokračovalo a v 91. minutě obránce Michael Lüftner vyrovnal na 2:2. Plzeňský kouč Miroslav Koubek zřejmě nebude mít po čtvrtém zápase za sebou bez vítězství klidné spaní, což samozřejmě neuniklo fanouškům na sociálních sítích.