Největší šlágry fotbalové Synot ligy exkluzivně na O2 Sport

Možnost vybírat si při sledování televizního přenosu z více záběrů je v českém televizním prostředí naprosto unikátní. „Režisérem se odteď stává sám divák. Ten si totiž bude moct sám zvolit, z jaké kamery si sportovní okamžiky vychutná,“ vysvětluje Marek Kindernay, manažer kanálu O2 Sport. O2 tak nabízí odpovědi na dotazy typu: „Proč to ten rozhodčí pískal?“ nebo „Jak to, že brankář neviděl ten míč letící přímo do vinglu?“, na které vám záběry z kamery umístěné na hlavní tribuně většinou odpovědět nedokáží. A že jste ten faul stejně nezaznamenali? Nevadí, na O2 TV si díky funkci Zpětné zhlédnutí můžete sporný okamžik pouštět stále dokola, a to až 30 hodin po jeho odvysílání.

Nic vám neuteče

5Funkce „mozaika“ vám navíc umožní přepínat mezi různými kamerami z jednoho stadionu. Pro fanoušky tradiční podívané bude k dispozici i běžný přenos, který bude stříhat mezi jednotlivými kamerami. Navíc můžete sledovat více záběrů současně – jeden v televizi, další třeba na tabletu, v počítači či v mobilním telefonu. Čtyři licence v podobě mobilní televize O2TV Go máte totiž zdarma v ceně vámi zvoleného tarifu.

Podívejte se na záznam z tiskové konference ve fotbalovém duchu

Jedinečné sportovní zážitky na O2 TV

Kromě českých kanonýrů nabízí O2 TV i další porci fotbalové zábavy. V příštích třech letech se můžete těšit na 130 utkání fotbalové Ligy mistrů a exkluzivně také na zápasy anglické Premier League. Vedle fotbalu se v O2 TV objeví i všechny přímé přenosy Mistrovství Evropy ve volejbale mužů 2015, 5 tenisových turnajů mužské ATP a 6 turnajů ženské WTA do konce roku 2015, exkluzivní pořady a přenosy bojových sportů, závody Formule 1 z pohledu pilota nebo (od roku 2016) Mistrovství světa v rallye.

O2 Sport spouštíme 15. srpna. Dostupný bude v rámci digitální televize O2 TV, kterou si od července mohou pořídit i zájemci bez připojení k internetu od O2, i v mobilní televizi O2TV Go. Kanál bude součástí základní nabídky O2 TV, zákazníci za něj nebudou muset nic připlácet. Vysílat bude každý den od rána do nočních hodin.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru