Jsme na iCon Prague. Podívejte se na živá videa z akce

Festival iCON Prague 2014 má za sebou první den nabitého programu a my jsme byli u toho. O2 Guru David a Ondřej prošli celý iCON a připravili pro vás přehled zajímavostí a také krátké rozhovory. Díky nim spolu se šéfem O2 Guru Vládimírem Plchem poznáte, jak díky technologiím zhubnout a dostat se do formy – a fotograf Tomáš Tesař z iPhonePhoto.cz vám zase vysvětlí, jak z fotografií mobilem udělat umělecká díla.

Všechna videa mini seriálu iCON NEWS:

iCON ještě můžete stihnout – probíhá v NTK i v neděli do 18:00. Pokud ale nemáte možnost dorazit – nezoufejte, připravujeme pro vás další videa, fotografie i články, které vám obsah festivalu přiblíží.

Na festivalu nelze minout náš stánek O2 Lounge.

V něm si mimo jiné můžete prohlédnout nejnovější Samsung Galaxy S5.

 

V O2 Lounge také máte možnost si vychutnat některý z extravagantních molekulárních drinků.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Dveře do světa Galaxy AI vám otevřou nové skládačky od Samsungu! Ulehčete si život se smartphony Z Flip6 a Z Fold6 
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru