Ovládněte svou televizi naplno! Nový našlapaný O2 TV Box přichází

Vylepšené funkce, hlasové ovládání a nově například i podsvícený ovladač – to je nový O2 TV Box. Stačí ho jen jednoduše připojit, a i z úplně obyčejné televize se stane multimediální centrum plné zábavy a užitečných aplikací. Díky systému AndroidTV je navíc ovládání rychlejší, intuitivní a přehledné. To vše za stejnou cenu jako doposud. 

Operátor O2 začne nový O2 TV Box zákazníkům nabízet od 1. srpna. Zájemci navíc ke každému zakoupenému O2 TV Boxu dostanou službu O2 TV Zlatá na měsíc zdarma.

O2 TV Box má funkce a vlastnosti domácího multimediálního centra. Nabídne HD i 4K rozlišení pro perfektně ostrý obraz a také HDR technologie pro lepší hloubku a kontrast barev. Díky Bluetooth si budete moci k O2 TV Boxu připojit bezdrátová sluchátka, gamepad, klávesnici i myš. Třeba pro hraní her.

Díky AndroidTV lze do O2 TV Boxu totiž stáhnout stovky aplikací včetně herních, YouTube, Spotify, HBO Max nebo i bohaté O2 Knihovny.  

Hlasové vyhledávání? Ano!

Díky systému AndroidTV nabídne nový O2 TV Box možnost hlasového vyhledávání i ovládání. Snadno si tak budete moci jen pouhým slovním pokynem zobrazit počasí, pustit film nebo vyhledat cokoli v mapách. „Nový set-top box má také vestavěný Chromecast, který dokáže jednoduše zrcadlit telefon nebo tablet, takže si zákazníci budou moci pohodlně na velké obrazovce prohlížet třeba fotky a videa,“ popisuje Dana Tomášková.

Cena nového O2 TV Boxu bude stejná jako u jeho předchůdce, tedy 4 140 Kč nebo 69 Kč měsíčně v případě, že se zákazník rozhodne pro splátky bez navýšení, které bude posílat v rámci svého vyúčtování. Samozřejmostí je i u nového O2 TV Boxu prodloužená záruka 5 let. 

O2 TV na měsíc zdarma

V rámci letní kampaně O2 TV dostane každý k nově zakoupenému O2 TV Boxu službu O2 TV Zlatá na měsíc zdarma. Díky této akci si tak zájemci mohou svůj set-top box a radost z něj užít naplno a prozkoumat vše, co O2 TV nabízí.

„Pro fanoušky jsme pak připravili akční nabídku předplaceného tarifu Sport Plus, na kterém najdou nejlepší sportovní obsah včetně FORTUNA:LIGY, Ligy mistrů UEFA či hokejové extraligy. Při aktivaci do konce srpna ušetří divák za celou sezonu přes 700 korun,“ doplnil David Daneš, ředitel marketingové komunikace O2.

Předplacený tarif Sport Plus nabízí nejlepší sportovní kanály jako O2 TV Sport, O2 TV Fotbal, O2 TV Tenis, Premier Sport 1, Premier Sport 2, ČT sport, Nova Sport 3 a Nova Sport 4. Na těchto stanicích najdou fanoušci stovky atraktivních přenosů z FORTUNA:LIGY, hokejové extraligy, Ligy mistrů UEFA, německé Bundesligy, italské Serie A nebo také španělské La Ligy.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Operátor O2 uvádí na trh vlastní lokalizační čip O2 tag. V rámci ekosystému Unity je k dostání s výraznou slevou
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru