Nejnovější skládačky jsou tady! Samsung představil nadupané telefony

Nejnovější skládačky jsou tady! Samsung představil nadupané telefony

Nejnovější skládačky jsou tady! Samsung představil nadupané telefony

Slyšeli jste někdy pojem „správné retro“? Protože stejně jako zvonáče, síťovky nebo gramofony se zpátky na výsluní vrací i véčka. Přesně tak! Ohebné telefony jsou opět v kurzu a Samsung nyní představil ty nejmodernější. Pojďme si je ukázat!  

Všichni milovníci nejznámější jihokorejské značky se dočkali. Ve středu 10. srpna Samsung ukázal světu v rámci své akce Galaxy Unpacked nové skládací telefony – Galaxy Z Fold4 a Galaxy Z Flip4

Čtvrtá generace ohebných telefonů Z Fold a Z Flip navazuje na své předchůdce, které Samsung poprvé představil v roce 2019. Mnozí tenkrát byli překvapení návratem k rozevíracím telefonům, ale ukazuje se, že budoucnost skutečně patří „véčkům“. Nastala doba ohebná, nejmodernější trendy jsou nastavené.  

Samsung Galaxy Z Flip4 5G má větší výdrž baterie a našlapaný procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen1 4nm. Smartphone má uložiště až 256 GB a nabízí nové možnosti focení díky skládacímu displeji. Ohebný displej potěší všechny odpůrce mohutných telefonů. Telefon Z Flip4 je praktické a velikostně příjemné zařízení, které se hravě vejde do každé kapsy. Již standardem je podpora 5G, takže můžete surfovat na té nejrychlejší síti.  

Samsung Galaxy Z Fold4 5G má oproti Z Flipu4 dotykové pero S Pen, takže ovládat telefon nebylo nikdy jednodušší. Oproti vyklápěcí variantě se liší i velikostí paměti, která může mít uložiště až 512 GB. Kombinace pera, širokého displeje a ohromného uložiště dělá z nového Galaxy Z Fold4 ideálního partnera pro práci na telefonu. Samozřejmostí je pak i podpora 5G.

Kromě nových telefonů představil Samsung na své akci i chytré hodinky Samsung Galaxy Watch5 a Samsung Galaxy Watch5Pro. Hodinky mají podporu LTE, díky čemuž můžete volat přímo z nich a nepotřebujete telefon. Nyní navíc k nákupu vybraných hodinek v e-shopu O2 získáte Samsung Buds Live Bluetooth bezdrátová sluchátka zcela zdarma

Samsung ukázal světu nové smartphony i příslušenství, které zkrátka stojí za naši pozornost. Zaujaly vás nejnovější vlajkové telefony od Samsungu? Už nyní si je můžete objednat na webu o2.cz/novy-samsung.

Zajímavosti o historii a vývoji displejů se dočtete ve speciálním článku Neuvěřitelný posun od jednoho řádku k ohebným displejům. Trvalo to 30 let. 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Související článek Cesta do pravěku. První telefon s barevným displejem
Nahoru