Data vládnou předplaceným kartám. O2 proto přináší Data naplno i zákazníkům s předplacenkami  

Data vládnou předplaceným kartám. O2 proto přináší Data naplno i zákazníkům s předplacenkami  

Data vládnou předplaceným kartám. O2 proto přináší Data naplno i zákazníkům s předplacenkami  

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=54652 AND vote > 0 AND vote <= 5

Sociální sítě, mapy v mobilu, O2 TV nebo chatovací aplikace – to jsou věci, bez kterých si už nedokážeme představit svůj život. Spotřeba mobilních dat roste nejen v případě klasických tarifů, ale i u zákazníků s předplacenými kartami. Proto společnost O2 všem předplacenkářům přináší od 4. srpna neomezená Data naplno na 24 hodin. A první den hned zadarmo. Každý další si pak mohou užívat na vlnách neomezeného datování jen za 49 korun.   

Časy, kdy zákazníci s předplacenými kartami nedatovali, jsou dávno pryč. Podle statistik společnosti O2 jsou závěry jasné – spotřeba dat u zákazníků s předplacenými kartami meziročně vzrostla o více než 50 procent.

Mezi předplacenkáři je okolo 72 procent zákazníků s chytrými telefony. Mezi nově příchozími jich je přes 90 procent. Na jejich potřeby být online reaguje i nabídka O2 předplacených GO karet, které obsahují 1, 3 nebo 7 GB dat. Ačkoliv se velké procento přepdlacenkářů stále připojuje na Wi-Fi, O2 přichází s možností být kdykoliv neomezeně online a přináší Data naplno na 24 hodin.

Být online a potřeba datovat se tak už netýká pouze zákazníků s klasickými tarify. Operátor O2 se rozhodl dopřát neomezené datování na nejmodernější 5G síti bez omezení rychlosti i zákazníkům s předplacenými kartami. Od 4. do 15. srpna 2023 si zákazníci s předplacenými kartami budou moci dopřát neomezená data na jeden den zcela zdarma. Za další den neomezených dat si pak zákazník zaplatí 49 korun. 

 „Kdykoli bude potřeba být online, stačí si v aplikaci Moje O2 aktivovat Data naplno a užívat si celých 24 hodin neomezeného datování na nejrychlejší 5G mobilní síti,“ vysvětluje ředitelka segmentu mobilních služeb společnosti O2 Silvia Cieslarová.  

  

Jak data naplno fungují?  

Největší výhodou u Dat naplno je svoboda a flexibilita. Neomezená data tak může zákazník využívat právě v momentě, kdy jsou nejvíc zapotřebí. Zákazník si sám vybere libovolný den, kdy si Data naplno zapne. Mohou tak být velkým pomocníkem během cestování, o víkendech na chalupě bez Wi-Fi připojení, při jízdě autem nebo mohou sloužit jako zábava pro děti.  

  

Aktivace Dat naplno je možná přímo v aplikaci Moje O2 nebo na jakékoliv O2 Prodejně. Zapnutí je snadné a zákazník to zvládne na pár kliknutí. Je ale důležité povolit mobilní data v zařízení. Pro aktivaci Dat naplno je potřeba mít dostatek kreditu. Zůstatek pak zákazníci zjistí v aplikaci Moje O2 nebo po zadání kódu *104*#. V případě, že je zůstatek nižší, dobití kreditu je nejjednodušší online na dobijeni.o2.cz.

V okamžiku, kdy Data naplno zákazník spotřebuje, může si kdykoliv dokoupit dalších 24 hodin neomezených dat za 49 korun. Data naplno si mohou pořídit všichni zákazníci s předplacenými kartami, kteří po 4. 8. uvidí nabídku v aplikaci Moje O2.

  

Online v bezpečí  

Díky Datům naplno nebudete muset vyhledávat veřejné, a ne vždy dobře zabezpečené Wi-Fi sítě. Ze statistik O2 vyplývá, že se kyberútoky potýkají čím dál častěji i běžní uživatelé internetu. Zvláště v časech letních dovolených jsou hackeři nejvíce nebezpeční. Podle šéfa Útvaru bezpečnosti O2, Radka Šichtance, byl červen co do celosvětového trendu rekordním měsícem.  

  

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]

Bude Vás zajímat

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Čerstvá kampaň „Data naplno“ rozvíjí nový komunikační koncept a ukazuje svět s neomezenými daty kdykoliv po ruce
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru