Ukažte lásku planetě i peněžence – máte poslední možnost získat slevu 500 korun

Máte starý telefon, který leží zbytečně doma a nevíte, co s ním? Jen do konce března 2023 máte šanci využít nabídku od společnosti O2, díky které můžete nejen staré zařízení ekologicky zlikvidovat, ale navíc získáte odměnu ve formě slevy. Doneste vysloužilé zařízení do jakékoliv O2 Prodejny a sleva 500 korun na nákup telefonů i příslušenství je vaše.

Ještě máte pár dní na to, abyste využili akci od společnosti O2, která vám umožní získat slevu 500 korun na telefony a příslušenství při odevzdání vašeho starého telefonu na kterékoli O2 Prodejně. Tato akce není jenom výhodná pro vaši peněženku, ale také planetu, protože staré telefony budou ekologicky zlikvidovány, což pomáhá chránit životní prostředí.

„Ze všech tří velkých mobilních operátorů na českém trhu disponujeme nejširší sítí prodejen. Věříme, že díky tomu bude pro zákazníky odevzdání vysloužilých mobilů k ekologické likvidaci jednodušší a rozhodne se tak pro ni co nevíce lidí,“ komentuje Václav Dostál, ředitel prodeje mobilních telefonů a dalších zařízení v O2. Odevzdat mohou nejen naši zákazníci, ale kdokoli bude chtít, jakýkoliv vyřazený mobilní telefon včetně zničených a nefunkčních.

Recyklace je velmi důležitá a každý, kdo chce udělat něco pro planetu, by měl tuto možnost využít. Mnoho lidí si neuvědomuje, že staré telefony obsahují cenné suroviny, které se dají využít k další výrobě. Pokud tyto suroviny nejsou recyklovány, znamená to zbytečné plýtvání přírodními zdroji a zvýšení množství odpadu.

Pokud se rozhodnete pro nový telefon, mějte na paměti také jeho kvalitu a dlouhou životnost, abyste nepřispěli k nadměrné produkci elektronického odpadu.

Využijte tuto jedinečnou příležitost a udělejte něco pro sebe i pro planetu. Stačí přinést svůj starý telefon na jakoukoliv O2 Prodejnu a získat slevu na nový telefon a příslušenství. Je to jednoduché, efektivní a důležité pro náš svět.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Nová kampaň O2 #nejsemsměsný ukazuje, proč je důležitá ekologická likvidace mobilů 
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru