Recenze Samsung Galaxy S23: nové vlajkové lodě, které skutečně stojí za pozornost 

Fanoušci asi nejznámější jihokorejské značky se už můžou nadechnout. Se zatajeným dechem totiž vyčkávali na první únorový den, kdy společnost Samsung představí své novinky. A tento okamžik je konečně tady! Ve středu 1. 2. 2023 v 19 hodin svět spatřil nové vlajkové lodě společnosti – Samsung Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra. Co nového si Samsung pro své fanoušky připravil a kde našlapané telefony pořídit? Koukněte se na videorecenzi a posuďte nejnovější modely Samsungu sami. 

Galaxy Unpacked

Velkolepá akce Samsung Unpacked se uskutečnila 1. února 2023 a představila světu nová zařízení. Dřívější spekulace, dohady a indicie, které ukazovaly na navázání na úspěšnou řadu S22, jsou potvrzeny. Nejnovější řada S23 přebírá všechny našlapané komponenty „dvacet dvojek“ a posouvá hranici technologií zas o kus dál.  

Vlajkovými modely Samsungu se na tento rok stala osvědčená klasika Galaxy S23, kterou následuje našlapanější model Galaxy S23+. A to nejlepší nakonec – pro opravdové fajnšmekry a technologické nadšence si výrobce připravil nekompromisní model Samsung Galaxy S23 Ultra

Všechny klíčové vlastnosti v kostce 

Nové modely od Samsungu slibují profesionální fotky a videa i za zhoršených světelných podmínek – a to i v noci. Díky nadupanému foťáku tak uživatel může zachytit dokonalý okamžik v té nejlepší kvalitě. Samozřejmostí je i optická stabilizace a zoom, který je u modelu Ultra 10x. Díky tomu majitel nejnovější „Ultry“ zaostří i na ty nejmenší detaily.    

Dnešní rychlá doba klade čím dál větší nároky na výkon – a Samsung s tímto trendem drží krok. Kromě prvotřídního výkonu, který zaručuje nejvýkonnější procesor, který kdy modely Galaxy zakusily, výrobce vyzdvihuje i vymazlený dispej a vylepšenou baterii. A to potěší především herní nadšence. Nižší model Galaxy S23 mají paměť 8 + 128 GB nebo 8+256 GB. Vyšší možnosti paměti pak nabízí Galaxy S23+, kde kromě 8+256 GB je také varianta 8+512 GB. Našlapaný model Ultra pak disponuje i pamětí 12+512 GB.  

Už u série S22 si všichni majitelé „Ultry“ pochvalovali bezdrátové pero S Pen, které je praktické nejen pro vyřizování pracovních věcí. Proč to tedy měnit? Samsung v nejnovější řadě vsadil na osvědčenou kvalitu a vybavil S23 Ultra opět integrovaným perem, které nově podporuje více aplikací než kdy dřív.  

Na první pohled zaujmou příjemně zvolené barvy zadní strany telefonu – všechny varianty nových smartphonů jsou dostupné v černé, zelené, krémové a fialové barvě

Detailní recenzi nejnovější telefonů řady Galaxy S23 si připravil O2 Guru Jakub Olšanský: 

https://www.youtube.com/watch?v=My0o6dAlSgw&t=1s

Kde nejnašlapanější Samsungy pořídit? Neodolatelnou nabídku najdete u O2  

Že nejnovější modely řady Galaxy S23 jsou více než atraktivní, jsme již ukázaly. Teď proto přichází na řadu odpověď na tu nejpalčivější otázku – kde vlajkové lodě Samsungu pořídit?  

Už v tomto okamžiku spustila společnost O2 možnost předobjednávek! U modelů Galaxy S23 256 GB, S23+ 512 GB a S23 Ultra 512 GB jsou předobjednávky pouze do 6.2., následující den pak započne oficiální prodej a distribuce. U modelů s nižší pamětí budou předobjednávky pokračovat až do 16. 2.  

Kdo by si ale kupoval variantu s nižší pamětí, když v období předobjednávek (až do 16. února) můžete využít speciální nabídku? V tomto období totiž platí „Vyšší kapacita za cenu nižší“, takže u Galaxy S23 je 256 GB kapacita za stejnou cenu jako u modelu s pamětí 128 GB. U modelu S23+ a S23 Ultra zaplatíte za 512 GB stejnou cenu jako u kapacity 256 GB. Třešnička na pomyslném dortu je pak výkupní bonus až 3 000 korun. A to je nabídka, která stojí za využití! 

Více informací o nejnovějších modelech Galaxy S23 a nabídce najdete na e-shopu o2.cz 

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Black Friday je tu. Pořiďte pod stromeček telefon Xiaomi za 1 Kč a využijte slevu 200 Kč na tarify
Nahoru