O2 TV nabízí nový tarif Zlatá Voyo. Mezi nejvyššími tarify je možné přecházet každý měsíc

O2 TV nabízí nový tarif Zlatá Voyo. Mezi nejvyššími tarify je možné přecházet každý měsíc

O2 TV nabízí nový tarif Zlatá Voyo. Mezi nejvyššími tarify je možné přecházet každý měsíc

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=53491 AND vote > 0 AND vote <= 5

Nabídka O2 TV se od 1. února rozšíří o nový tarif O2 TV Zlatá Voyo. Nově si tak budou moci zákazníci sami zvolit, zda chtějí za stejnou cenu využívat tarif O2 TV Zlatá s Voyo nebo HBO. 

Nový tarif O2 TV Zlatá Voyo nabízí přístup k exkluzivnímu obsahu O2 TV i k tisícům filmů, seriálů, reality show a původním projektům vlastní tvorby Voyo Originál a k tomu navíc přidá i filmové a seriálové kanály AxN a AxN Black. „Vzhledem k velkému zájmu našich zákazníků o balíček Voyo, který jsme do nabídky O2 TV přidali již v prosinci, jsme se rozhodli vytvořit i zcela nový, plnohodnotný tarif, který právě přístup do Voyo nabídne,“ říká šéfka obsahu O2 TV Anna Lenerová s tím, že tarif O2 TV Zlatá si budou moci pořídit zákazníci za ceny, které byly dosud platné pro O2 TV Zlatý s HBO Max, tedy samostatně za 799 Kč, v balíčku s internetem s příplatkem 749 Kč a v rámci O2 Spolu pak s příplatkem 600 Kč měsíčně nad základní variantu O2 TV.  

Ať už budou tarif O2 TV Zlatá Voyo aktivovat prostřednictvím aplikace Moje O2, na webu, zákaznické linky nebo ve značkových prodejnách, vždy při pořízení získají speciální kód, kterým se do Voyo jednoduše zaregistrují a tím se jim otevřou dveře k tisícům hodin filmů, seriálů a pořadů.

„V letošním roce do nabídky Voyo chystáme, kromě celé řady českých i zahraničních seriálů, také pět prémiových titulů z dílny Voyo Originál, mimo jiné dlouho očekávanou druhou řadu fenomenálně úspěšné minisérie Iveta nebo šestidílný špionážní thriller s Jakubem Štáfkem s názvem Extraktoři,“ říká Digital Director CZ/SK Lucie Oravčíková a uzavírá: „Dynamicky rostoucí zájem o Voyo je pro nás především závazkem nepolevovat z nastaveného tempa a nadále rozšiřovat naši pestrou, žánrově rozkročenou nabídku tak, aby si z ní vybral skutečně každý. Další desítky nových, původních projektů jsou proto aktuálně v různých fázích příprav a v nejbližší budoucnosti zamíří k našim divákům.“

Voyo nebo HBO? Na střídačku oboje

Zákazníci O2 TV budou moci – stejně jako doposud u všech standardních tarifů – provádět jednou měsíčně sami změnu tarifu, tedy v tomto případě i přecházet mezi O2 TV Zlatou s Voyo a Zlatou s HBO. „Věříme, že možnost přejít jednou za čas z HBO k Voyo nebo obráceně může být pro diváky O2 TV příjemná změna, která jim neskutečně rozšíří možnosti. Navíc, své nastavení budou moci zákazníci sami velmi jednoduše spravovat v Moje O2, kde si k tarifu mohou přidat i nejrůznější balíčky,“ doplňuje Anna Lenerová.

Balíčky řeší i to, pokud bude chtít zákazník přístup jak na Voyo, tak i HBO. Pokud by chtěl využívat obojí najednou, stačí dokoupit k vybranému tarifu O2 TV Zlatá balíček Kino (s HBO Max) nebo naopak zvolit balíček Voyo. 

Spolu s rozšířením tarifní nabídky přidává operátor O2 zákazníkům i nové kanály. Filmové a seriálové AxN a AxN Black, které budou součástí O2 TV Zlatá s Voyo, najdou zákazníci na pozici 47 a 48. Stejně tak od 1. února najdou diváci od tarifu Bronzová na pozici 182 ČT 1 SVC (severovýchodní Čechy) a o pozici dále pak ČT 1 JZC (jihozápadní Čechy).

Další novinkou pak bude na pozici 101 mezinárodní dětský kanál Moonbug kids, který bude standardně dostupný od tarifu O2 TV Stříbrná a po celý únor jej operátor O2 nabídne i jako ochutnávkový kanál pro O2 TV Modrá a Bronzová. 

Více informací o O2 TV najdete na webu o2.cz/televize

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek V Plzni mají chytrou křižovatku. Pomáhá ji 5G
Nahoru