Čekání na Vánoce nebylo díky audio pohádkám nikdy kouzelnější

Okořeňte si čekání na Ježíška špetkou kouzel. O2 Knihovna speciálně vybrala ty nejkrásnější audio pohádky, které zpříjemní večerní usínání. Nyní si můžete navíc nejen vánoční audioknihy pořídit s pořádnou slevou.

Přemýšlíte, jak si zkrášlit zimní večery? Nebo jste po adventních přípravách příliš unavení na to, abyste svým dětem předčítali? Jestli zní odpověď ano, pak je O2 Knihovna přesně pro vás. Navíc si připravila speciální kategorii Vánoce pro děti, kde jsou všechny nejoblíbenější audio pohádky na jednom místě.

Doporučujeme:

Krtečkova dobrodružství – Krtek a kouzelné Vánoce

Pokud si nevíte rady, kterou audio pohádku vybrat, vsaďte na jistotu. Roztomilý Krteček baví všechny napříč generacemi a v milé interpretaci Marka Ebena a Aničky Slováčkové je audio pohádka pohlazením po duši.

Krteček si v pohádce ozdobí stromeček, zazpívá koledy se všemi zvířátky v lese a prožije zázraky, které se dějí jen o Vánocích. Audiokniha Krtek a kouzelné Vánoce, která potěší i nejmenší děti, zpestří večerní usínání a zkrátí čekání na Štědrý večer.

Pohádky – Popelka a Malá mořská víla

Libuše Šafránková je již navždy spjata s rolí Popelky ve filmu Tři oříšky pro Popelku. Nyní její hlas vypráví dva příběhy – zmiňovanou oblíbenou vánoční pohádku a jednu z nejkrásnějších pohádek H. Ch. Andersena Malou mořskou vílu.

Milý i napínavý příběh Popelky ani dobrodružství dívenky z mořských hlubin asi představovat nemusíme. Za 99 korun si obě audio pohádky můžete s celou rodinou poslechnout v O2 Knihovně.

Kouzelný měsíc

Jiří Lábus propůjčil svůj nenapodobitelný hlas audio pohádce Kouzelný měsíc, která vypráví dobrodružství malého autíčka, jeho kouzelné proměny, ale i touhu být užitečným a vůli překonávat překážky.

Jako každá správná pohádka má i tato morální rovinu. Poučte zábavným způsobem své děti, že i staré, odložené věci mají své sny a mohou někomu dalšímu udělat radost. V dnešní době, kdy místo toho, abychom věci opravovali, je hned vyměňujeme za nové, je tato audiokniha inspirací ke změně našeho přístupu nejen k věcem.

Neporadili jsme vám nic, co by vás zaujalo? Nebojte, O2 Knihovna nabízí širokou paletu e-knih i audioknih, takže si vybere zkrátka každý. Nyní navíc probíhá speciální adventní kalendář, díky kterému každý den najdete i 70% slevy na nejoblíbenější příběhy.

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Adventní kalendář od O2 Knihovny: rozbalte si nálož příběhů s obří slevou i zadarmo
Nahoru