Jak si zkrátit čekání na Ježíška? Pomůžou vám oblíbené aplikace

Jak si zkrátit čekání na Ježíška? Pomůžou vám oblíbené aplikace

Jak si zkrátit čekání na Ježíška? Pomůžou vám oblíbené aplikace

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=52896 AND vote > 0 AND vote <= 5

Štědrý den se blíží, někdy se ale ten konec roku vleče až neuvěřitelně pomalu. Jak si zkrátit čekání na Vánoce? Na pomoc spěchají oblíbené příběhy o lásce a přátelství, výhodné nákupy i tvoření. Čím zahnat předvánoční stres a zpříjemnit si vyhlížení Ježíška?

Technologie dokážou uživateli ulehčit i zpříjemnit život. Příkladem můžou být i tyto aplikace, které nejednomu nedočkavci pomůžou překlenout někdy dlouhé období mezi adventem a Štědrým dnem.

Originální vánoční přáníčko

Vánoce se často nesou ve znamení vyrábění. Aktuální trendy jsou nakloněné například vytváření vánočních věnců, udržitelných ozdob i výzdoby nebo třeba přáníček příbuzenstvu. Nemáte čas nebo chuť na tvoření s lepidlem? Pak vás potěší aplikace od České pošty!

Prostřednictvím aplikace Pohlednice Online (iOS nebo Android) jednoduše na svém telefonu vykouzlíte osobní přáníčka k Vánocům i Novému roku. Stačí jen trochu zapojit fantazii a pohlednice třeba s rodinou fotografií jednoduše poputuje k příbuzným. Do aplikace stačí nahrát fotku nebo obrázek, přidat vlastní text a vepsat adresu – a voila! Pošta vaši personalizovanou pohlednici doručí.

Příběhy nejen na dobrou noc

Brzký příchod tmy hraje do karet nejen mysteriózním příběhům. Ať už jste fanoušek fantasy, kriminálek nebo třeba románů, čekání na Vánoce zkrátí ty nejlepší autorky a autoři všech dob. Nevíte, co při dlouhých večerech dělat? O2 Knihovna je plná audioknih, které promění běžný večer v příjemné rozjímání.

Vydejte se třeba po stopách vraha v nejnovější knize Pavouk od spisovatelského dua Lars Kepler.  Nechcete se honit temnými uličkami švédského města? Pak si poslechněte nějakou z klasických „vieweghovek“. Každý si zaručeně tu svou audioknihu vybere v O2 Knihovně.

Nakupte na jednom místě

Stále si lámete hlavu, co pořídit pod vánoční stromeček? Máme pro vás zaručený tip – prémiová sluchátka O2 pods+. Zákazníci O2 mají v rámci vánoční kampaně v aplikaci Moje O2, konkrétně v benefitním programu O2 Radosti, slevovou tisícikorunu, kterou mohou uplatnit nejen na našlapaná sluchátka, ale třeba i na nejoblíbenější telefony nebo jiná zařízení.

Využijte čekání na Ježíška efektivně a nekupujte vánoční dárky na poslední chvíli. V aplikaci Moje O2 zákazník najde za každou službu u operátora O2 slevovou tisícikorunu!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Recyklovaný hliník, titan, větší jas a odolnost: O2 spouští předobjednávky iPhonů 15
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru