Blesková akce! Ceny oblíbených telefonů klesají pekelně nízko, ale jen na pár dnů

Přestože o víkendu bude asi obloha zamračená, vy se určitě mračit nemusíte. Proč? Protože od čtvrtka 15. do neděle 18. září 2022 si operátor O2 připravil speciální slevovou nabídku. Pořiďte si třeba našlapaný telefon Motorola G62 5G, u kterého klesá cena o dva tisíce. Co ještě si O2 připravilo?  

Škola se již naplno rozběhla a dny se začínají zkracovat. Zažeňte podzimní chmury nákupy, které dávají smysl. Společnost O2 si pro své zákazníky připravila speciální slevovou akci. „Přestože školní rok již začal, nikdy není příliš pozdě vybrat pro své dítě telefon za příjemnou cenu,“ myslí si Václav Dostál, který má v O2 na starosti prodej mobilních telefonů a dalších zařízení.   

Od čtvrtka 15. do neděle 18. září 2022 je tak pro zákazníky O2 připravená speciální nabídka, která dělá z atraktivních telefonů neodolatelné. „Uvědomujeme si, že v současnosti může být otázka koupě nového telefonu pro mnoho lidí složitá. Připravili jsme proto slevovou akci, která potěší všechny zákazníky, kteří hledají kvalitní telefon za rozumnou cenu,“ doplňuje Václav Dostál

O dva tisíce korun klesá cena telefonu Motorola Moto G62 5G, který po odečtení slevy vyjde nakupujícího na bezkonkurenčních 3 989 korun. Slevový voucher zákazníci O2 najdou v aplikaci Moje O2 v záložce O2 Radosti. Dalším zařízením, které bude možné koupit se slevou, je telefon Xiaomi Redmi 9A za 2 349 Kč.

Děsíte se pokaždé, když vám telefon vypadne z kapsy? Ochraňte svého společníka krytem i sklem. Kromě slev společnost O2 připravila v rámci těchto dnů nabídku 1+1, díky které k nákupu obalu získáte sklo zdarma a naopak. Ochrannou dvojici si zákazníci mohou pořídit na jedné z více než 150 O2 Prodejen.  

Chcete si začátek podzimu udělat příjemnější? Našlapané telefony čekají právě na vás, ale pozor, slevová nabídka je časově omezená. Více informací najdete na stránce o2.cz.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Dveře do světa Galaxy AI vám otevřou nové skládačky od Samsungu! Ulehčete si život se smartphony Z Flip6 a Z Fold6 
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru