Samsung představil nové telefony řady Galaxy S22. Předobjednávka běží i u O2

Připravte se. Dlouho očekávaná řada Samsung Galaxy S22 právě přišla na scénu. A rozrazila dveře. Společnost Samsung oficiálně představila napjatému publiku nová zařízení. A mezi nimi nechyběly ani tři nadupané telefony z očekávané série Galaxy S22. Jste zvědaví, co jako velká voda vtrhlo na trh s telefony? A kde si nové telefony Samsung předobjednat?

Velkolepá akce Samsung Unpack se uskutečnila 9. února 2022 a předčila veškerá očekávání. Dřívější spekulace a dohady, které prosákly na povrch, byly potvrzeny – série Samsung Galaxy S22 je pecka.

Vlajkovými modely Samsungu na rok 2022 se tak staly klasický Galaxy S22 následovaný o něco vybavenějším modelem Galaxy S22+. A svatou trojici uzavírá nadupaný a nekompromisní model Galaxy S22 Ultra.

Klíčové vlastnosti v kostce

Nové modely od Samsungu slibují profesionální fotky a videa i za zhoršených světelných podmínek. Samozřejmostí je i optická stabilizace a zoom, který je u modelu Ultra 10x. V dnešní době, kdy je zkrátka nutností, aby telefon fungoval dokonale, výrobce slibuje i vysoký výkon. Samozřejmostí je i dlouhá výdrž, super rychlé nabíjení i bezdrátové nabíjení.

Všichni, kdo používají telefon k psaní poznámek a pracovním záležitostem, mohou jásat. Součástí modelu Samsung Galaxy S22 Ultra je totiž bezdrátové pero S Pen, které zajistí jednoduchou úpravu dokumentů i tvorbu zápisků.

Nejdůležitější – kde novou sérii mobilů pořídit?

Chtěli byste vlastnit některý z modelů Samsung? Operátor O2 spustil předobjednávku, kterou si můžete vytvořit od 9. února 2022 od 16 hodin. K předobjednávce také dostanete bonusy v hodnotě až 10 990 korun – bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro a až 5 tisíc korun navíc k výkupu vašeho starého zařízení. Více informací naleznete na stránce o2.cz.

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Black Friday je tu. Pořiďte pod stromeček telefon Xiaomi za 1 Kč a využijte slevu 200 Kč na tarify
Nahoru