Výprodej je v plném proudu, ceny padají i o tři tisíce. Odměňte sebe nebo své děti za vysvědčení zlevněným telefonem

Přestože před chvílí započal nový kalendářní rok, ten školní je teprve v polovině. A protože letní prázdniny začínají až za několik měsíců, rozhodl se operátor O2 udělat radost dětem i dospělým už nyní. A pololetní vysvědčení je k tomu zkrátka ideální příležitost. Jak odměnit své dítě za pilnou práci?  

Na konci ledna si půjdou školáci pro své pololetní vysvědčení, na kterém se ukáže, jak si na začátku školního roku vedli. Přinesou děti domů samé jedničky, nebo se tu a tam zakulatí nějaká ta dvojka či trojka? Nebo raději o známkách nechcete ani slyšet? Tak jako tak operátor O2 připravil speciální lednovou výprodejovou nabídku, která pozvedne náladu všem.  

Od 21. do 31. ledna nabízí O2 slevovou akci na vybrané telefony. Dítě tak můžete odměnit za ukázkové vysvědčení dárkem, který je praktický a dozajista udělá radost. Operátor O2 k příležitosti ukončení prvního pololetí rozdává slevy na vybrané modely značek Nokia, OPPO, OnePlus i Motorola. Ušetřit můžete až tři tisíce korun. 

A o jaké modely se jedná? Nokia G10 32 GB v lednovém výprodeji stojí 3 189 korun, stejný model od značky Nokia s dvojnásobnou pamětí vyjde na 3 989 korun. I model Nokia X10 5G 128GB je v lednové výprodejové bouři levnější.  

Největší slevy, kdy cena klesá o tři tisíce korun, dostihly OPPO Reno5 5G a OnePlus 9 5G 128GB. Z OPPO Reno5 Z 5G spadla cenovka z téměř devíti tisíc korun na 6 489 korun. Lednový výprodej neminul ani telefon OnePlus Nord 5G 128GB, který si nyní můžete pořídit za 6 989 korun. Jste fanouškem Motoroly? Pokud ano, můžete jásat. I model Motorola G50 64GB 5G je ve slevě a kupujícího vyjde na 4 489 korun. 

Udělejte si začátek roku o kousek příjemnější nebo odměňte děti za pololetní vysvědčení. Telefon v sobě kombinuje praktičnost i zábavu a se slevou vykouzlí úsměv na tváři i vám. Více informací o lednovém výprodeji i zlevněných telefonech najdete na webových stránkách o2.cz.   

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Představujeme vám 7 důvodů, proč si koupit smartphone Google Pixel. Věděli jste, že u O2 k němu dostanete O2 TV HBO a Sport na půl roku zdarma? 
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru