Rok 2022 ve znamení předsevzetí.
K vysněným cílům vám pomou i e-knihy, stačí si jen vybrat

Rok 2022 ve znamení předsevzetí.<br>K vysněným cílům vám pomou i e-knihy, stačí si jen vybrat

Rok 2022 ve znamení předsevzetí.
K vysněným cílům vám pomou i e-knihy, stačí si jen vybrat

Nový rok. Nový začátek. Restart. Zkrátka příležitost, kterou mnozí chtějí využít ke svému zlepšení a zdokonalení. A právě k tomu se vztahují i každoroční předsevzetí, která si zájemci sepíšou a snaží se je více či méně dodržet. Někdy to však není nic jednoduchého. Průvodcem pro splnění předsevzetí vám mohou být i e-knihy v O2 Knihovně, z nich některé vám představíme níže. A jaký cíl jste si do nového roku stanovili vy?

Pryč se starými zlozvyky

Prvního ledna jsou posilovny plné nadšenců, popelníky zejí prázdnotou a lednice překypují zeleninou. Během pár týdnů však počáteční zápal opadá a vše se vrací do původních kolejí. Někdy i po pár dnech. Jak se zbavit zlozvyků, které se s námi drží už roky, a nastavit si dlouhotrvající pravidla, která nesou tížené výsledky?

E-kniha Atomové návyky čtenářům popíše čtyři zákony behaviorální́ změny, pomocí kterých si dokážou změnit a nastavit své zvyky. Protože i malá změna každý den dokáže exponenciálně zlepšit výsledky. Kromě toho autor James Clear poradí, jak si na nové návyky udělat čas a jak se vyhnout chybám, které nám brání v dosažení cílů a snů.

Oprášit jazyky? Jedině zábavně

Sprichst du Deutsch? Pouvez-vous parler français? Do you speak english? Ne nadarmo se říká, že kolik umíte jazyků, tolikrát jste člověkem. Pokud si chcete nenuceně připomenout a zopakovat cizí řeč, skvělou cestou jsou dvojjazyčné knihy. Půlka knihy je ve vybraném cizím jazyce a druhá polovina je napsána česky. Pro začátečníky může být zajímavá kniha Malý princ, kterou v O2 Knihovně najdete ve dvou variantách. Česko-anglická nebo česko-francouzská e-kniha. Těm, kteří začínají s německým jazykem, může společníka dělat dvojjazyčná e-kniha Alenka v říši divů.   

O2 Knihovně v kategorii Cizí jazyky můžete najít i další dvojjazyčné knihy od úrovně začátečník až po pokročilé. A pokud preferujete metodičtější samouku, knihovna nabízí odhodlaným čtenářům i učebnice. Vkročte do nového roku s jasnou motivací zdokonalit nebo se naučit cizí jazyk. Vaše budoucí já vám poděkuje.  

K seberozvoji i prostřednictvím sebelásky

A když už jsme u budoucnosti a zdokonalení, další předsevzetí se přímo nabízí. Seberozvoj. Své schopnosti můžete rozvíjet ve všech oblastech, které vás napadanou. Od marketingu, přes podnikání, finance až po psychologii. V záložce Kariéra a osobní rozvoj v O2 Knihovně najdete více než dva a půl tisíce knih.

Cesta k úspěchu i pocitu naplnění je komplikovaná, ale vždy začíná u sebelásky. E-kniha Buďte laskavější sami k sobě vám otevře oči, pokud o sobě máte někdy pochybnosti nebo bojujete s obavami či stresem. Autor knihy a psychoterapeut Padraig O’Morain vám pomůže přijmout sebe samotné bez předsudků. Kniha dokonce obsahuje i stručný sedmidenní program, který čtenáře vede k větší spokojenosti a osobní svobodě.         

Rok 2022 se pomalu rozjíždí tak naskočte na vlnu sebezdokonalování. Výsledky možná nebudou znatelné hned, ale určitě přijdou. Jste spokojení sami se sebou a nechcete nic měnit? V aplikaci O2 Knihovna najdete i velké množství beletrie, stačí si jen vybrat.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Tereza Kabešová Autor článku
Tereza Kabešová
Je jedním z O2 Ambasadorů. Radí zaměstnancům i zákazníkům s nastavením služeb. Patří mezi O2 Guru specialisty přes telefony, technologie O2, modemy, set top boxy, O2 Smart Box. V poslední době si velmi užívá i natáčení O2 Guru videí. Ve společnosti už pracuje přes pět let.
Související článek Jak si zkrátit čekání na Ježíška? Pomůžou vám oblíbené aplikace
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru