Vánoce? Jedině v aplikaci O2 Knihovna, kde jsou ohromné slevy i soutěž o telefon či sluchátka

Vánoce. Svátky klidu a míru. Co více symbolizuje domácí pohodu než horký čaj, teplá deka a dobrý příběh? A ještě dárky. Bez nich by Vánoce také samozřejmě nemohly být. A O2 Knihovna dokázala zkombinovat obojí. V prosinci tak na čtenáře i posluchače čekají vybrané tituly se 70procentní slevou i šance vyhrát atraktivní ceny.

Už se také nemůžete dočkat Štědrého večera? Možná vám čekání zkrátí audioknihy či e-knihy, které v průběhu prosince můžete získat se 70procentní slevou. Každý týden se v O2 Knihovně objeví nové tituly, které si můžete stáhnout za zvýhodněnou cenu. Tento týden si můžete například vybrat audioknihu Forrest Gump pouze za 69 korun a poslechnout si tak knižní předlohu jednoho z nejslavnějších a nejoblíbenějších filmů všech dob.

Nebo máte raději, když vám naskočí husí kůže a ze stránek knihy dýchá napětí? Chladné večery a čekání na Ježíška může zpříjemnit norský spisovatel Jo Nesbø a jeho thriller SynNechte se unést severským tvrdým stylem vyprávění a ponořte se do čtivé i překvapivé e-knihy, kterou si můžete pořídit díky vánoční slevě za 60 korun. Rychle plynoucí příběh vás pohltí a pustí, až když Vánoce budou klepat na dveře.

V následujících týdnech se můžete těšit na další tituly ve slevě. A na které konkrétně? To se budete muset nechat překvapit, protože stejně jako v adventním kalendáři ani zde vám neřekneme, co na vás čeká. Ale jedno víme určitě, bude to stát za to. Kde se dovíte, které tituly to jsou? Nainstalujte si aplikaci O2 Knihovna, kde na nové slevy budeme upozorňovat a když si zapnete notifikace, tak už vám určitě nic neuteče.

Pokud vás nezaujal žádný ze zlevněných příběhů, nemusíte smutnit. Nabídka v O2 Knihovně je skutečně široká a vybere si skutečně každý. Od e-knih po audioknihy přes sci-fi, klasiku, romantiku či detektivky. Navíc v kategorii slev na vás čekají i jiné levnější knihy mimo vánoční akci.

 Soutěž o telefon, reproduktory i sluchátka

A nakonec to nejdůležitější. Jako poděkování za vaši přízeň si pro vás O2 Knihovna připravila soutěž v aplikaci O2 Knihovna o dárky v hodnotě 45 tisíc korun. Do slosování o Samsung Galaxy S21, pět bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE Beans a pět bezdrátových speakerů Niceboy Raze 3 Titan se může přihlásit každý. Elektroniku i poukazy do knihovny můžete vyhrát v aplikaci O2 Knihovna, pokud kliknete v nabídce Vánoce s O2 Knihovnou na tlačítko „Chci soutěžit“. A jste ve hře.

Přihlásit se můžete do konce roku. Více informací se můžete dozvědět na stránkách O2 Knihovny. Udělejte si Vánoce ještě o kousek hezčí a zkuste své štěstí právě v aplikaci O2 Knihovny, kterou si můžete stáhnout do vašeho telefonu v Google Play, App Store nebo AppGallery.

Tereza Kabešová Autor článku
Tereza Kabešová
Je jedním z O2 Ambasadorů. Radí zaměstnancům i zákazníkům s nastavením služeb. Patří mezi O2 Guru specialisty přes telefony, technologie O2, modemy, set top boxy, O2 Smart Box. V poslední době si velmi užívá i natáčení O2 Guru videí. Ve společnosti už pracuje přes pět let.
Související článek Čtyři tipy na čtyři adventní víkendy. Užijte si předvánoční čas naplno
Nahoru