Předvánoční stres? Předejděte mu díky slevám Black Friday od O2

Vidím to černě. Černá kočka přebíhající přes cestu. Mám černé myšlenky nebo vytáhl jsem si černého Petra. Černá barva zkrátka nenese v naší kultuře pozitivní význam. Ale přeci jen existuje výjimka, která dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Black Friday sebou nese příslib velkých slev i nákupů.

Black Friday, tedy černý pátek, je dle kalendáře datován na čtvrtý pátek v listopadu a je chytře umístěn jen pár týdnů před Vánoci. Pár skutečně hektických týdnů, které utečou jako voda.

Vánoce bez stresu, utopie nebo realita?

Supermarkety již začaly vystavovat adventní kalendáře a skleněné ozdoby na stromeček na konci září, ale Black Friday je první skutečnou vlaštovkou blížících se Vánoc. Díky černému pátku můžete předejít stresům, které hrozí při nakupování a vymýšlení dárků na poslední chvíli. A navíc ještě ušetřit. Adventní víkendy se pak mohou nést na vlně pohody, svařeného vína a rodinných filmů.

Jednoduchá rada tedy zní, neuhýbejte pohledem před návalem slev, ale ponořte se do víru výhodných nabídek. A vyberte zlevněné věci, které poslouží jako perfektní dárky pod stromeček. Předvánoční čas pak můžete strávit se svou rodinou, blízkými a přáteli a zběsilé pobíhání po obchodech tak hodit za hlavu.

Tisíce nabídek, kterou si vybrat? Přeci tu nejvýhodnější

V návalu informací je někdy těžké si jednotlivé nabídky pořádně prohlédnout, speciální nabídka od společnosti O2 však upoutá na první pohled. Black Friday totiž jednoduše navazuje na vánoční kampaň, díky které zákazníci O2 dostali za každou službu tisíc korun.

A každá slevová tisícovka se pak díky Black Friday od 23. do konce listopadu násobí. Už jste vyčerpali své slevové tisícikoruny z vánoční kampaně? Nevadí, Black Friday je načte znovu. Slevu tak můžete opět použít na vybrané produkty a nabídka je skutečně široká. Jestli jste například využili slevovou tisícovku na oblíbená sluchátka O2 Pods, nyní si díky znásobené slevě můžete koupit druhé. A dárek pro sourozence, maminku nebo kamaráda tak máte vyřešený.

Kdy jindy, než teď? Samsung telefony se slevou až 8 tisíc

To nejlepší nakonec? Kromě slevových tisícovek máte teď jedinečnou příležitost díky speciální akci Samsung Black Friday pořídit vybrané telefony za neuvěřitelné ceny. Moderní, ikonické a běžící na nejmodernější 5G síti.

Cena výkonného telefonu Samsung Galaxy S20 FE 5G se díky černému pátku sníží o osm tisíc korun na bezkonkurenčních 11 989 korun. Speciální nabídka se vztahuje i na Samsung Galaxy Z Flip3 5G, kterému se srazí cena z necelých 27 tisíc na 18 989 korun. A sleva se nevyhnula ani dalšímu telefonu Samsung Galaxy Z Fold3, který můžete získat o šest tisíc levněji.

Vyřešte tak dárky pod stromeček už nyní a užijte si Vánoce plné pohody bez zbytečných stresů. Celou nabídku dvojnásobného Black Friday najdete na webových stránkách společnosti O2.

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Dveře do světa Galaxy AI vám otevřou nové skládačky od Samsungu! Ulehčete si život se smartphony Z Flip6 a Z Fold6 
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru