Ve stopách lvů, na křídlech ptáků i ve vesmíru. Vydejte se s National Geographic a O2 TV po krásách světa

Vyměňte cestování prstem po mapě za sledování dechberoucích dokumentů z produkce National Geographic. Příroda, vesmír i technika. To je jen malý výčet z témat dokumentárních sérií, které si zákazníci O2 TV budou moci pustit. Ani sledování filmů neuspokojí vaše cestovatelské choutky? Zapojte se do naší soutěže. Můžete vyhrát letenky a ubytování na Kanárských ostrovech.

Jako děti jsme každý z nás toužil stát se někým jiným a křičeli jsme do světa naše vysněná povolání. Kromě klasických dětských přání stát se princeznou, policistou nebo popelářem, jsme možná někde v mysli drželi i jiné skryté touhy.

Být dobrodruhem, který jde po stopách jaguárů v Amazonském pralese. Létat v nulové gravitaci vesmírem a ve skafandru astronautů koukat na modrou planetu. Nebo jste snad chtěli sledovat hejna ryb hluboko pod hladinou divokých oceánů? Vžijme se prostřednictvím nové videotéky National Geographic do fascinujících příběhů a oživme dávná přání.

V O2 TV tak můžete sledovat dokumenty o přírodě, historii, vesmíru, technice i cestování. Chcete vědět co se děje kolem nás? V bohaté nabídce videotéky si můžete pustit i filmy o aktuálním dění z produkce National Geographic a National Geographic Wild.

Nabídka dokumentů je stejně rozmanitá jako svět sám. V knihovně tak naleznete až čtyři sta cestopisů a každý měsíc se navíc nabídka pořadů obohatí o další filmy.

Nabušená videotéka je připravena pro zákazníky, kteří O2 TV sledují přes set-top box nebo O2 TV aplikaci na chytrých televizorech LG, v tarifech O2 TV Bronzová, Stříbrná a Zlatá. Speciální službu National Geographic tak naleznete v sekci Aplikace ve vaší O2 TV. Nevidíte ji? Zkuste si prosím restartovat seto-box, nová služba se bude nahrávat postupně.

Dvě letenky a ubytování na Kanárech

Máte chuť vyrazit za dobrodružstvím? Krásy světa nemusíte sledovat pouze na obrazovkách. National Geographic a Canarian Travel ve spolupráci s O2 TV přichystali pro nové zákazníky exkluzivní soutěž. Každý, kdo si pořídí Stříbrnou nebo Zlatou O2 TV v období od 11. do 24. října tohoto roku, se automaticky dostane do slosování.

Výhrou jsou dvě letenky a ubytování na sedm dní na Kanárských ostrovech a výherce si může sám vybrat, v jakém termínu na španělské ostrovy zavítá. Více informací se zájemci mohou dočíst na stránkách soutěže.

O2 Autor článku
O2
Jako přední český operátor nabízíme výhodné neomezené volání, rychlý mobilní i pevný internet nebo třeba digitální televizi s širokou programovou nabídkou. Stojí za námi silná mezinárodní telekomunikační společnost a to nám umožňuje na vysoké úrovni provozovat více než sedm miliónů mobilních a pevných linek.
Související článek Máte rádi britský humor a kriminálky? To vše nově nabízí O2 TV na stanici BBC First
Nahoru