Letní výprodej u O2. Naskočte do 5G vlaku, než vám ujede

Čtvrtá průmyslová revoluce postupuje stále dál. Ještě před pár lety bylo nemyslitelné, že byste měli ve svém mobilním telefonu aplikace, které vám dennodenně pomáhají ve volném čase a některým i v práci. To všechno by nebylo možné bez kvalitního a rychlého mobilního internetu. Naskočte do vlaku, než vám ujede a pořiďte si 5G telefon.

Připomeňme, že 5G je zkratka pro bezdrátové sítě páté generace. Disponují vyšší přenosovou rychlostí, kapacitou a mají kratší odezvu. Zvládají širokopásmové připojení nejrůznějších zařízení od a miliónů lidí. Hromadné spuštění 5G se datuje k roku 2019. Mezi nejvýznamnější vývojáře 5G technologií patří výrobci síťových komponent Ericsson, Huawei, Nokia či Samsung.

Pokrytí 5G signálem stále rozšiřujeme i v Česku

Od konce června jsou nejrychlejší sítě dostupně téměř v 60 městech ČR. Pro spuštění byly vybrány takové lokality, kde se koncentruje větší množství lidí. Kromě Prahy, Brna a dalších krajských měst tak mohou 5G využívat i obyvatelé a návštěvníci Děčína, Špindlerova Mlýnu nebo třeba Poděbrad. Rozšiřuje se i pokrytí v pražském metru.  U vybraných tarifů je nyní možné vyzkoušet si 5G síť zdarma. Stačí mít 5G telefon, SIM kartu a pohybovat se v pokrytí. Více informací na o2.cz/5g.

Po jakém telefonu sáhnout?

V letním výprodeji je k mání třeba po model Xiaomi Note 10S, který vás vyjde na prázdninových 6 489 korun. Telefon s 6,43″palcovým displejem disponuje hned 4 zadními fotoaparáty. Samozřejmostí je čtečka otisků prstů a 5000 mAh baterie s velkou výdrží. Oceníte i rychlé nabíjení 33W. Více se dočtete pod tímto odkazem.

Samsung pro fajnšmekry

Pokud jste vyznavači značky Samsung, můžete „jít“ do modelu Galaxy S21 5G. Disponuje 6,2palcovým LTPS displejem s rozlišením FHD+ a plynulou obnovovací frekvencí 120 Hz. V letním výprodeji vás vyjde na 22 489 korun.

Doručení s dopravou zdarma

Při pořízení nejen výše uvedených telefonů vám přinášíme řadu výhod. Telefony a další zařízení jsou k pořízení v kamenných prodejnách nebo v novém e-shopu. Navíc si  sami vyberete, jak svůj nákup dokončíte – doručením kurýrem až domů, rezervací nebo doručením na jednu z více než 160 O2 Prodejen. Ve všech případech získáváte dopravu zdarma.

S nastavením pomohou O2 Guru

Při pořízení na prodejně vám naši specialisté O2 Guru a konzultanti poradí s nastavením telefonu a výběrem vhodného příslušenství. Telefon zprovozní a zkopírují do něj kontakty ze starého zařízení. Nastaví v něm internet, e-mail i přístup do obchodu s aplikacemi. Odborně také nalepí ochranné sklo na displej telefonu. Telefony si zároveň u O2 pojistíte, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži. Cena pojistného se pak platí jednoduše s pravidelným měsíčním vyúčtováním.

Související článek Nejštědřejší datová nabídka na léto? 100 GB dat za 300 Kč od O2
Nahoru