Nejmenší smarpthone na světě iPhone 12 mini si zamilujete

Nejmenší smarpthone na světě iPhone 12 mini si zamilujete

Nejmenší smarpthone na světě iPhone 12 mini si zamilujete

Také rádi vzpomínáte na design a „velikost“ chytrých telefonů iPhone 4 a 5? Máme pro vás dobrou zprávu. Zkuste iPhone 12 mini. Co tenhle „cool“ telefon s ostrými hranami a 5G umí?

Máme tu nejmenší smartphone na světě. iPhone 12 mini má totiž 5,4 palcový OLED displej s tenkými rámečky. Telefony od společnosti Apple se v posledních letech neustále zvětšovaly. Vývojáři ale vyslyšeli prosby zákazníků, kteří toužili po vychytaném telefonu s novými technologiemi, který ale bude mít nadčasový design Steva Jobse. Mnoho z fanoušků Applu totiž nedá dopustit na takzvané modely „SE“.

Na trhu je tak telefon, který disponuje zcela plochými hliníkovými boky a ostře řezanými tvary. Zaujme OLED Super Retina XDR displejem s Full HD+ rozlišením. Jak už jsme zmiňovali, jedná se o nejmenší OLED displej od Applu. Výhodou je, že díky ztenčení rámečků je dokonce ještě menší a lehčí než iPhone 7.

Plusem také je, že zmiňovaný smartphone má naprosto stejnou výbavu jako jeho větší verze iPhone 12. Zaujme dvojitý zadní fotoaparát (12Mpx hlavní senzor (f/1.6) + 12Mpx širokoúhlý senzor (f/2.4). Samozřejmostí je rychlé a bezdrátové nabíjení bez adaptéru.

Vyzkoušejte si 5G

Jak už jsme zmiňovali i tento model „umí“ 5G. Nové iPhony si můžete vyzkoušet na 5G síti od O2 v Praze a v Kolíně a ve vybraných stanicích a tunelech metra. Stačí si aktivovat službu Nejrychlejší 5G internet na zkoušku. Tu si k vybraným tarifům zajistíte v internetové samoobsluze Moje O2 v sekci Doplňkové služby za 1 korunu měsíčně.

Novinkové iPhony je možné objednat i v našem e-shopu v rámci aktuální akce Black Friday pod tímto odkazem

Při pořízení nejen výše uvedených telefonů vám přinášíme řadu výhod. Mobily i tablety můžete pořídit v e-shopu nebo na prodejně. Zařízení si zároveň můžete pojistit, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži. Cena pojistného se pak platí jednoduše s pravidelným měsíčním vyúčtováním.

 

 

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Zahajujeme předobjednávky iPhone 12. Nově nabídnou 5G
Nahoru