Black Friday u O2. Nadupané modely iPhone a Xiaomi dostanete se slevou

Získejte do 22. března nové iPhony i modely Xiaomi se slevou a vstupte do jara svychytaným kouskem 

Všechny modely v rámci Black Friday najdete pod tímto odkazem  

Nedáte dopustit na svůj stávající „osmičkový“ iPhone? Tak si se slevou přes 1000 Kč pořiďtnadupaný iPhone SE (2020). Může se pochlubit výkonným procesorem z iPhonu 11. Budete tak mít kompaktní telefon s Retina HD displejem (4,7″), zadním fotoaparátem s 12 Mpx a předním s 7Mpx. Samozřejmostí je odolnost proti vodě a prachu i rychlé a bezdrátové nabíjení.  

iPhone SE si pořídíte ve třech variantách odstupňovaných podle interní paměti. Více informací i možnost zakoupení zmiňovaných modelů v rámci Black Friday, včetně nových iPhonů 12, najdete na této webové stránce. 

 

Pořiďte si Xiaomi a ušetříte  

Láká vás velký displej, velmi výkonný hardware a silná baterie? Ta sáhněte po modelu Redmi Note 9 Pro značky Xiaomi. S Black Friday slevou vás vyjde na 7 989 Kč. Milovníci focení ocení hned čtyři zadní fotoaparáty. Nechybí snímač otisků prstů a FHD+ displej s 6,67″ palci. 

 


 

Dopravu máte zdarma

Při pořízení nejen výše uvedených telefonů vám přinášíme řadu výhod. Telefony a další zařízení je k pořízení v naší kamenné prodejně nebo v novém e-shopu. Navíc si sami vyberete, jak svůj nákup dokončíte – doručením kurýrem až domů, rezervací nebo doručením na jednu z více než 150 O2 Prodejen. Ve všech případech získáváte dopravu zdarma. 

Prodejny zůstávají otevřené

Při pořízení na prodejně vám naši specialisté O2 Guru a konzultanti poradí s nastavením telefonu a výběrem vhodného příslušenství. Telefon vám zprovozní a zkopírují do něj kontakty ze starého zařízení. Nastaví v něm internet, e-mail i přístup do obchodu s aplikacemi. Odborně také nalepí ochranné sklo na displej telefonu. 

Telefony si zároveň u O2 pojistíte, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži. Cena pojistného se pak platí jednoduše s pravidelným měsíčním vyúčtováním. 

Kde si můžete vyzkoušet 5G?

Vybrané telefony, které umí 5G si můžete vyzkoušet na 5G síti od O2 v Praze a vKolíně a ve vybraných stanicích a tunelech metra. Stačí si aktivovat službu Nejrychlejší 5G internet na zkoušku. Tu si k vybraným tarifům zajistíte v internetové samoobsluze Moje O2 v sekci Doplňkové služby za 1 korunu měsíčně. 

 

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Knižní čtvrtky v O2 Knihovně. Po celý březen si stahujte tituly s padesátiprocentní slevou
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru