Na Valentýna vás letos obdarujeme my

Na Valentýna vás letos obdarujeme my

Na Valentýna vás letos obdarujeme my

Co si letos nadělíte na Valentýna? Překvapuje vás tato otázka? Není důvod. V O2 totiž dostanete k novému Samsungu sváteční slevu 3 600 korun.

Zvýhodněná cena se týká modelu Samsung Galaxy S20 FE 5G. Telefon má 6,5palcový Full HD+ displej a hned 3 zadní fotoaparáty (12 Mpx hlavní +12 Mpx širokoúhlý + 8 Mpx teleobjektiv; 3× optický zoom). Nechybí ani přední selfie kamera s 32 Mpx. Při jeho pořízení dostanete slevu 3 600 korun. Více informací se najdete na této webové stránce, kde si jej můžete i objednat.

Kde je možné si vyzkoušet 5G?

Uvedený model podporuje technologii 5G. Tu si můžete vyzkoušet na 5G síti od O2 v Praze a v Kolíně. Nově pak i ve vybraných stanicích pražského metra a přilehlých tunelech. Kompletní nabídka všech 5G telefonů u O2 je k dispozici zde. Vice se o 5G síti u O2 dozvíte na webové stránce www.o2.cz/5g.

Zařízení vám doručíme až domů zdarma

Při pořízení jakéhokoli telefonu v O2 e-shopu vám nabízíme řadu výhod. Zařízení vám dodáme pohodlně domů s dopravou zdarma. Smartphony jsou k dispozici i na splátky. Telefony si zároveň můžete pojistit, a to jak proti mechanickému poškození, utopení, tak i proti krádeži. Cena pojistného se pak platí jednoduše s pravidelným měsíčním vyúčtováním.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Pořiďte si nový Samsung s 5G a dostanete zpět až 3 500 korun
Nahoru