Náš projekt Svoboda není samozřejmost pokračuje i o Vánocích

Náš projekt Svoboda není samozřejmost pokračuje i o Vánocích

Náš projekt Svoboda není samozřejmost pokračuje i o Vánocích

Psali jste letos vy nebo vaše děti Ježíškovi? Pokud ano, kolik přání dopis obsahoval? Dvě? Deset? Víc?  V záplavě každodenních starostí občas zapomínáme přát věci, které jsou pro šťastný život opravdu důležité.  

Zdraví, svoboda, spokojená rodina, možnost být spolu, což je obzvlášť v současné době velmi aktuální otázka. Navzdory všem karanténám a omezením máme ale dnes šanci kdykoliv sdílet své pocity s blízkými alespoň virtuálně i tehdy, kdy se z vážných důvodů nemůžeme potkat osobně. 

O to lépe se ale možná dokážeme vžít do situace politických vězňů v dobách socialismu. Zatímco tehdejší společnost zažívala režimem „velkoryse“ povolené Vánoce jako svátky všeobecné hojnosti (a každý rok bylo ve většině rodin pod stromečkem zase o něco víc drahých dárků), oni si přáli věci, které se za peníze koupit nedaly. A nedají.  

Pojďme si je společně připomenout. Protože největší dar je mít jeden druhého a být spolu.  

Přejeme Vám šťastné a klidné Vánoce!

Více se o našich aktivitách dočtete zde.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Tereza Kabešová Autor článku
Tereza Kabešová
Je jedním z O2 Ambasadorů. Radí zaměstnancům i zákazníkům s nastavením služeb. Patří mezi O2 Guru specialisty přes telefony, technologie O2, modemy, set top boxy, O2 Smart Box. V poslední době si velmi užívá i natáčení O2 Guru videí. Ve společnosti už pracuje přes pět let.
Související článek Náš projekt Svoboda není samozřejmost pokračuje. Vyzkoušejte si edukační kvíz zaměřený na sametovou revoluci
Nahoru