Nový iPhone SE s ohromným výkonem je venku. U O2 ho dostanete se slevou

Black Friday u O2 je tady. Získejte do 14. prosince špičkový smartphone iPhone SE se slevou 1080 korun. K tomu navíc dostanete ještě voucher na příslušenství v hodnotě 1000 korun.

Chcete nový iPhone s nejmodernějšími technologiemi, ale jste zvyklí na design svého aktuálního „osmičkového“ modelu? V tom případě sáhněte po vychytaném iPhone SE (2020). Může se pochlubit výkonným procesorem z iPhonu 11. Budete tak mít kompaktní telefon s Retina HD displejem (4,7″), zadním fotoaparátem s 12 Mpx a předním s 7Mpx. Samozřejmostí je odolnost proti vodě a prachu i rychlé a bezdrátové nabíjení.

iPhone SE si pořídíte ve třech variantách odstupňovaných podle interní paměti. Varianta se 64GB je k mání za 260 korun měsíčně bez navýšení ceny. Více informací i možnost zakoupení zmiňovaných modelů v rámci Black Friday iPhone najdete zde.

 

iPhone 12 s 5G

Mimo zmiňovanou akci si můžete pořídit i novinkové „dvanáctkové“ Apply, které na rozdíl od předchozí generace umí fungovat na 5G síti. iPhone 12 nabídne OLED displej s úhlopříčkou 6,1 palce. Tělo má o 11 procent tenčí a 15 procent menší než jeho předchůdce. iPhone 12 mini disponuje displejem s úhlopříčkou 5,4 palce. Je tak dokonce menší než iPhone SE se 4,7palcovým panelem. Jedná se o nejmenší, nejtenčí a nejlehčí 5G smartphone na světě. Modely iPhone 12 Pro (6,1 palce) a Pro Max (6,7 palce) umožňují fotit i v režimu Apple ProRAW, ve kterém uživatelé kombinují výhody softwarových kouzel čipu Applu a „čistých“ RAW snímků.

 

Kde si můžete vyzkoušet 5G?

Vybrané telefony si můžete vyzkoušet na 5G síti od O2 v Praze a v Kolíně. Nově pak i na vybraných stanicích pražského metra a v tunelech

 

Dopravu máte zdarma

Při pořízení nejen výše uvedených telefonů vám přinášíme řadu výhod. Telefony a další zařízení je k pořízení v naší kamenné prodejně nebo v novém e-shopu. Navíc si sami vyberete, jak svůj nákup dokončíte – doručením kurýrem až domů, rezervací nebo doručením na jednu z více než 150 O2 Prodejen. Ve všech případech získáváte dopravu zdarma.

 

S nastavením pomohou O2 Guru

Při pořízení na prodejně vám naši specialisté O2 Guru a konzultanti poradí s nastavením telefonu a výběrem vhodného příslušenství. Telefon vám zprovozní a zkopírují do něj kontakty ze starého zařízení. Nastaví v něm internet, e-mail i přístup do obchodu s aplikacemi. Odborně také nalepí ochranné sklo na displej telefonu.

Telefony si zároveň u O2 pojistíte, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži. Cena pojistného se pak platí jednoduše s pravidelným měsíčním vyúčtováním.

 

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Nejmenší smarpthone na světě iPhone 12 mini si zamilujete
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru