O2 Knihovna rozdává k Vánocům 5G telefon, bezdrátové reproduktory i sluchátka

O2 Knihovna spustila k 3. prosinci vánoční soutěž, ve které mohou zájemci vyhrát hodnotné ceny, včetně telefonu s technologií 5G. Účastníkem soutěže se může stát opravdu každý, ať je zákazníkem O2 nebo ne. Podmínky jsou navíc velmi jednoduché, stačí mít ve svém chytrém zařízení nainstalovanou aplikaci O2 Knihovna.

Každý, kdo do 22. prosince klikne na tlačítko „Chci soutěžit“ ve vánoční nabídce aplikace O2 Knihovna, se automaticky zařazuje do hry o chytré telefony Motorola Moto G9 Play, Realme 7 Pro a Realme 7 5G. Zároveň může získat bezdrátové voděodolné reproduktory CellularLine Twister, 360° či TWS sluchátka FIXED Boom HD s bezdrátovým nabíjením. Hraje se i o vouchery do O2 Knihovny.

Podmínkou účasti v soutěži je mít nainstalovanou nejnovější verzi mobilní aplikace O2 Knihovna pro chytrá zařízení – iOS v2.20 a Android v1.14 a vyšší. Není nutné mít telefonní číslo u společnosti O2, ani v aplikaci nakoupit. Výherci budou po ukončení soutěže kontaktováni telefonicky.

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Nejmenší smarpthone na světě iPhone 12 mini si zamilujete
Nahoru