Podminky cookies

Nejmenší smarpthone na světě iPhone 12 mini si zamilujete

Nejmenší smarpthone na světě iPhone 12 mini si zamilujete

Nejmenší smarpthone na světě iPhone 12 mini si zamilujete

Také rádi vzpomínáte na design a „velikost“ chytrých telefonů iPhone 4 a 5? Máme pro vás dobrou zprávu. Venku je iPhone 12 mini. Co tenhle „cool“ telefon s ostrými hranami a 5G umí?

Nejmenší smartphone na světě je tady. iPhone 12 mini má totiž 5,4 palcový OLED displej s tenkými rámečky. Telefony od společnosti Apple se v posledních letech neustále zvětšovaly. Vývojáři ale vyslyšeli prosby zákazníků, kteří toužili po vychytaném telefonu s novými technologiemi, který ale bude mít nadčasový design Steva Jobse. Mnoho z fanoušků Applu totiž nedá dopustit na takzvané modely „SE“.

Venku je tak telefon, který disponuje zcela plochými hliníkovými boky a ostře řezanými tvary. Zaujme OLED Super Retina XDR displejem s Full HD+ rozlišením. Jak už jsme zmiňovali, jedná se o nejmenší OLED displej od Applu. Výhodou je, že díky ztenčení rámečků je dokonce ještě menší a lehčí než iPhone 7.

Plusem také je, že zmiňovaný smartphone má naprosto stejnou výbavu jako jeho větší verze iPhone 12. Zaujme dvojitý zadní fotoaparát (12Mpx hlavní senzor (f/1.6) + 12Mpx širokoúhlý senzor (f/2.4). Samozřejmostí je rychlé a bezdrátové nabíjení bez adaptéru.

Vyzkoušejte si 5G

Jak už jsme zmiňovali i tento model „umí“ 5G. Nové iPhony si můžete vyzkoušet na 5G síti od O2 v Praze a v Kolíně. Stačí si aktivovat službu Nejrychlejší 5G internet na zkoušku. Tu si k vybraným tarifům zajistíte v internetové samoobsluze Moje O2 v sekci Doplňkové služby za 1 korunu měsíčně. Další 5G telefony v naší nabídce najdete zde.

Novinkové iPhony je možné objednat i v našem e-shopu O2.CZ. Při pořízení nejen výše uvedených telefonů vám přinášíme řadu výhod. Mobily i tablety můžete pořídit v e-shopu nebo na prodejně. S nastavením služeb vám pomohou online i na prodejnách v rámci O2 Péče naši poradci O2 Guru.

Telefon nebo tablet vám zprovozní a zkopírují do něj kontakty ze starého zařízení. Nastaví v něm internet, e-mail i přístup do obchodu s aplikacemi. Odborně také nalepí ochranné sklo na displej telefonu. Zařízení si zároveň můžete pojistit, a to jak proti mechanickému poškození, tak i proti krádeži. Cena pojistného se pak platí jednoduše s pravidelným měsíčním vyúčtováním.

 

 

 

 

 

Související článek Zahajujeme předobjednávky iPhone 12. Nově nabídnou 5G
Nahoru