O2 rozeslalo už přes milion narozeninových zpráv. Jubilejní zákazník dostal výkonný smartphone

Paní Nele ze Středočeského kraje zazvonil v den, kdy si v prodejně vyzvedla narozeninový dárek od O2, telefon. Po zvednutí hovoru se nestačila divit. Dozvěděla se, že je miliontým zákazníkem, kterému operátor O2 poslal narozeninovou MMS/SMS. Kromě toho, že stejně jako ostatní oslavenci dostala v O2 Prodejně ochranné sklo na mobil pouze za 1 korunu, jí bylo v hovoru oznámeno, že vyhrá výkonný smartphone Samsung A41. 

„Po tomto hovoru si stejně myslela, že si z ní někdo dělá legraci. Proto volala zpět z jiného čísla a informaci si potvrzovala. Nikdy nic nevyhrála a z telefonu měla ohromnou radost,“ podotýká Roman Vodvárka, projektový manažer O2, který jí skvělou zprávu oznamoval.  

Narozeninová zpráva přijde všem, kteří využívají některou z paušálních služeb od O2 a zároveň udělili souhlas k zasílání zpráv s marketingovým sdělením.  

V textu MMS/SMS najdou kód. Po jeho nahlášení v jakékoliv O2 Prodejně si mohou vyzvednout ochranné sklo na telefon pouze za 1 korunu. Pokud na pobočku cestu nemají, žádný problém. Dárek jim může vyzvednout kdokoli z příbuzných či přátel. Stačí, když se prokáže platným kódem z SMS.  

Poštou dárek operátor nezasílá. Zákazník si pro něj ale může přijít i později. Kód má platnost 1 měsíc. Pokud na vybraný telefon není ochranné sklo v nabídce, může dárek využít kdokoli z rodiny na jiné zařízení. O2 nabízí i možnost si místo skla jako bonus vyzvednout nabíječku.  

Narozeninové zprávy zasíláme zákazníkům už druhým rokem. Pro svůj dárek si přišlo už přes sto tisíc oslavenců. Rozdali jsme tak bonusy v hodnotě skel za více než 50 milionů korun,“ přibližuje Roman Vodvárka a pokračuje: Už nyní připravujeme další zajímavé výhry pro naše zákazníky, kteří by si mohli odnést nový smartphone třeba každý měsíc.“

Jakub Olšanský Autor článku
Jakub Olšanský
Pro Jakuba jsou telekomunikace koníčkem. Zajímá se o novinky, mezi které patří sítě 5G či C-Roads nebo Big Data. Rád si o těchto nových trendech povídá i s odborníky z O2, se kterými připravuje zajímavé rozhovory.
Související článek Nejsledovanější zámořská soutěž se stěhuje na Premier Sport. Diváci O2 TV se mohou těšit na slavnou NFL
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru