Podminky cookies

Potřebujete šťouchnout, abyste se napili? Pomůže vám s tím šikovná aplikace

Potřebujete šťouchnout, abyste se napili? Pomůže vám s tím šikovná aplikace

Potřebujete šťouchnout, abyste se napili? Pomůže vám s tím šikovná aplikace

Pokud už je pro vás vlna veder unavující, máme řešení. Možná byste ji snášeli mnohém lépe s dodržovaným pitným režimem. Neplatí to jen pro letní dny, ale i pro celoroční osmihodinovky v práci. Pomůže vás s tím třeba appka Drink Water Reminder pro Android nebo Drink Water Reminder N Tracker pro iOS.

V aplikaci Water Drink Reminder uvidíte na hlavní obrazovce láhev s vodou. Můžete zde sledovat aktuální stav vypitých tekutin. Hodnotu je možné přidávat přes tlačítko po 100 mililitrech. Záznamy se následně ukládají do tabulky. Na podobném principu funguje i appka pro iOS.

U obou aplikací je nejsilnější stránkou upozornění na nutnost se napít. Pokud jste delší dobu nezadali přijaté množství tekutin, aplikace vás upozorní, že je čas a napomůže vám tím k dodržování pitného režimu.

Aplikace vám vypočítá i průměrné množství tekutin, které jste v daném období vypili. Po nainstalování a spuštění budete vyzváni k zadání základních údajů. Uvedete například pohlaví a tělesnou hmotnost. Aplikace díky tomu vypočítá, jaké množství tekutin byste měli za den vypít. Pravidelně budete vyzývání k tomu, abyste se napili. Nechybí grafické zobrazení úrovně hydratace.

Aplikaci Drink Water Reminder N Tracker si stáhnete zde. Drink Water Reminder pro Android je k dispozici zde.

Pitný režim jste v práci pečlivě dodržovali. Večer v tom hodláte ale pokračovat trochu jinak a otevřeli jste si láhev bílého vína. Společnost vám k tom může dělat naše O2 TV. Na webu O2 TV najdete pořady a filmy, na které máte zrovna chuť a náladu. Televizní obsah navíc můžete třídit podle žánrů i podle hodnocení IMDB.

 

 

 

 

 

Dan O2 Článek napsal(a) Dan O2 13.8.2020
Související článek Rozdělte si účty s přáteli přes jednoduchou aplikaci Splitwise
Nahoru