Chcete si nahradit kino? V O2 Videotéce nyní najdete novinkové oscarové snímky i filmové trháky pouze za 30 Kč

Chodíte rádi do kina a pandemie koronaviru vám udělala čáru přes rozpočet? Před takovými dvaceti lety byste se navíc nemohli spolehnout ani na svou oblíbenou videopůjčovnu. A pouštět si doma pořád ty samé VHS kazety by vás taky omrzelo. Píše se ale rok 2020 a vy si můžete užívat oscarové pecky i novinky v pohodlí svého domova online.

Využít můžete i naší O2 TV s bohatou nabídkou filmů všech žánrů v O2 Videotéce. Připravili jsme pro vás navíc speciální kategorii filmových novinek, ve které najdete postupně 21 filmů za zvýhodněnou cenu 30 korun. Zvolený snímek si můžete pustit během následujících 48 hodin, během této doby si jej můžete kdykoliv pozastavit, vypnout či znovu rozkoukat, a to na kterémkoli zařízení, kde jste přihlášeni. Aktuální nabídku filmů za zvýhodněnou cenu najdete zde.

Mezi vybranými tituly najdete například oscarový snímek Parazit. Černá komedie režiséra Bong Joon-hoa sleduje chudou, ale mazanou čtyřčlennou rodinu, která se rozhodne infiltrovat do bohaté domácnosti byznysmena Parka. Co se může stát, když se setkají dva tak odlišné světy? Originální dílo mistrovsky pracuje s prvky thrilleru, dramatu i satiry a přináší vtipný a nepředvídatelný divácký zážitek. Parazit byl oceněný Zlatou palmou a podle mnohých ohlasů se tak stal nejzábavnějším vítězem festivalu v Cannes od dob Pulp Fiction.

Za 30 korun bude k přehrání i česká komedie Jiřího Vejdělka – Poslední aristokratka. Rodilý Newyorčan Frank získá díky svým předkům rodové sídlo – zámek Kostka. Potomek emigrantů se tak po více než čtyřiceti letech chystá s dcerou Marií a ženou Vivien na návrat do Čech. Čerství aristokraté jsou neznalí místních poměrů. Záležitosti spojené s navrácením majetku pro ně řeší právní zástupce Benda. Po příjezdu rodina zjišťuje, že se zámek nachází ve stavu pozvolného rozkladu. Jedinými stálými obyvateli Kostky jsou zpátečnický kastelán Josef, hospodyně paní Tichá a údržbář Krása.

Chcete trochu romantiky? Tak to si počkejte na komedii z dílny Woodyho Allena – Deštivý den v New Yorku. Příběh vysokoškoláků Gatsbyho a Ashleigh, jejichž společný prosluněný víkend v New Yorku rozhodně nepůjde podle plánu. Dešťové kapky jim připraví nečekaná setkání a komická dobrodružství. Ashleigh dostane za úkol udělat na Manhattanu pro školní noviny rozhovor s režisérem Rolandem Pollardem. Její přítel Gatsby, který miluje stará zákoutí New Yorku, by rád Ashleigh vzal na oblíbená místa svého rodného města. Gatsbyho plány se bortí, když Pollard jeho dívku pozve podívat se na natáčení filmu.

Děti zase potěší animovaný snímek Playmobil ve filmu. Dívka Marla nevěří svým očím, když jejího mladšího bráchu do sebe vtáhne velký hračkový model města. Dokud podivné kouzlo trvá, vrhne se za ním. Chvíli letí, pak dopadne a pak se nestačí divit znovu a ještě víc. Ocitla se totiž v animované říši, kde ona sama je… figurkou Playmobil. A všichni ostatní taky! Brácha tu ale není a Marla se proto vydává na neuvěřitelné dobrodružství pestrým a kouzelným světem, aby ho našla.

Filmy v O2 Videotéce za 30 korun jsou pro vás připravené. Stačí si jen vybrat.

Zdeněk Brunclík Autor článku
Zdeněk Brunclík
Nějakou tu mobilní aplikaci má v telefonu nainstalovanou každý a mnoho lidí si bez nich neodkáže život představit. Jaké jsou v této oblasti nové trendy, jaké vychytávky vám v mobilu nesmí chybět? Poradí vám O2 Guru Zdeněk „Bruno“ Brunclík, který ve firmě pracuje přes 25 let a aktuálně si libuje v produktech značky Apple. Do mobilu si nejčastěji instaluje aplikace pro fitness a zdravý životní styl, protože posilování je jeho celoživotní vášní. V O2 Guru týmu ho přezdívají Q, podle Quartermastera z Jamese Bonda, protože shání nejrůznější HW vybavení na O2 akce, roadshow a eventy. Zajímá se také o 5G a svět rozšířené a virtuální reality.
Související článek Neválejte se v posteli. Máme pro vás tipy a triky pro práci domova
Nahoru