Hokejisté NHL, fotbalové legendy a další známé tváře. O2 TV Sport nabídne k zápasu Slavie s Dortmundem bohatý program

Již dnes zažije pražský Eden historický moment. Fotbalová Slavia se představí poprvé svým fanouškům v prestižní UEFA Champions League. Soupeřem bude věhlasná Borussia Dortmund. Předzápasový program startuje již od 18.00, samotný přímý přenos pak od 18.55. Vedle duelu Slavie odvysílá O2 TV Sport a O2 TV Fotbal také všechna další utkání z Ligy mistrů. Divák si díky multidimenzi může vybrat, jaký přímý přenos chce sledovat.

V hlavním studiu v pražské O2 areně přivítá moderátor Petr Svěcený jako hosty Luboše Kozla a Tomáše Ujfalušiho. Fanoušci se mohou těšit na žhavé novinky a předzápasové ohlasy. O své dojmy se podělí například trenéři Jindřich Trpišovský nebo Lucien Favre. Exkluzivně pro O2 TV Sport zavzpomíná sportovní ředitel Dortmundu Marc Zorc, který například prozradí zajímavé detaily o přestupu Tomáše Rosického do vestfálského velkoklubu. O Borussii bude v příspěvcích vyprávět také Patrik Berger nebo Štěpán Vachoušek.

Druhé stanoviště se nachází přímo na stadionu v Edenu. Zde moderátor Libor Bouček rozebere aktuální dění s Vladimírem Šmicerem. Avšak dorazí i další zvuční hosté. Jako například hokejisté Chicaga Blackhawks David Kämpf a Dominik Kubalík. V rámci předzápasového studia v Edenu vyzpovídá Libor Bouček také populárního zpěváka a fotbalového nadšence Richarda Krajča.

Přímo z hrací plochy se pak přihlásí reportér David Sobišek. Samotné utkání Slavia Praha – Borussia Dortmund komentuje zkušená dvojice Milan Štěrba a Tomáš Radotínský. Po skončení všech utkání následují tradičně sestřihy a ohlasy v hlavním studiu.

Pořiďte si  O2 TV Sport Pack a sledujte Ligu mistrů, českou fotbalovou ligu nebo Extraligu ledního hokeje.

 

Související článek Nový expert nebo delší studia. Na O2 TV Sport startuje další ročník Tipsport extraligy
Nahoru