Podminky cookies

Série letních hudebních festivalů HRADY CZ začíná. S O2 získáte slevy na vstupném a „zavřeme vás do chládku“

Série letních hudebních festivalů HRADY CZ začíná. S O2 získáte slevy na vstupném a „zavřeme vás do chládku“

Série letních hudebních festivalů HRADY CZ začíná. S O2 získáte slevy na vstupném a „zavřeme vás do chládku“

I o letošních prázdninách čeká na hudební fanoušky celkem osm vícedenních festivalů HRADY CZ Startuje se už v pátek 12. července na hradě Točník a operátor O2 jako hlavní partner akce bude přitom. Pro naše zákazníky budou připraveny nejrůznější slevy a výhodnější vstupné v rámci programu O2 Extra výhody, které budou i oficiální aplikací festivalu. V rámci naše projektu „Svoboda není samozřejmost“ se bude vzpomínat i na tuzemské zakázané či polozakázané kapely, které za totality nesměly vystupovat.   

Svůj oblíbený letní festival HRADY CZ si můžete díky O2 užít s desetiprocentní slevou na vstupném. Stačí si do mobilního telefonu stáhnout aplikaci O2 Extra výhody a zvolit položku „10% sleva na festival Hrady CZ“. Kompletní postup, jak výhodu získat najdete zde. Ve zmiňované aplikaci dostupné pro mobilní telefony s operačním systémem Android a iOS uvidíte i mapu celého areáluprogram a důležité informace pro návštěvníky festivalu a spoustu dalších výhod a slev. 

Na místě nebude chybět ani O2 zóna s klimatizovaným stanem a O2 Guru karavanem. Naši kolegové v něm návštěvníkům festivalu zdarma poradí s nastavením jejich mobilů. Zájemcům tam budou k dispozici i powerbanky na dobití telefonů, Wi-Fi zdarma a nebude chybět ani O2 TV obývák, ve kterém si vyzkoušíte výhody naší O2 TV i centra chytré domácnosti O2 Smart BoxuZájemcům bude k dispozici i herní konzole XboxV O2 Guru stanu si návštěvníci festivalu mohou vyzvednout i vouchery na slevu na občerstvení. Můžete navíc získat repráčky a sluchátka značky JBL s dvacetiprocentní slevou. 

Pečlivě si uschovejte vstupní festivalovou pásku na ruku. Díky kódu z ní dostanete až padesátiprocentní slevu v O2 Prodejnách na vybrané příslušenství včetně telefonů, které i noví zákazníci získají za výhodné ceny.

 

Více o v úvodu zmiňovaném projektu Svoboda není samozřejmost najdete zde.  

Termíny letošní série koncertů Hrady CZ:

Točník 12. – 13. 7. 2019 

Kunětická hora 19. – 20. 7. 2019 

Švihov 26. – 27. 7. 2019 

Rožmberk nad Vltavou 2. – 3. 8. 2019 

Veveří 9. – 10. 8. 2019 

Hradec nad Moravicí 16. – 17. 8. 2019 

Bouzov 23. – 24. 8. 2019

Bezděz 30. – 31. 8. 2019 

Více informací o festivalech a vystupujících kapelách najdete zde.

 

Související článek Na letních hudebních festivalech HRADY CZ vás v rámci projektu Svoboda není samozřejmost „zavřeme do chládku“
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru