Messi, Neymar, Suárez a další hvězdy. O2 TV Sport odvysílá turnaj Copa América!

„Na Copa América se představí největší hvězdy světového fotbalu. Sledovat výkony Brazílie, Argentiny nebo obhájců z Chile bude pro české fanoušky velkým lákadlem. Navíc v době, kdy ve většině soutěží probíhá letní pauza. Odvysíláme kompletní turnaj, včetně semifinále a finále, celkem 26 přímých přenosů. V případě nočních vysílacích časů je naší unikátní výhodou multidimenze, díky které si každý může přehrát jakýkoliv zápas až sedm dní zpětně,“ uvedl Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

Na 46. ročníku populárního šampionátu si zahraje celkem dvanáct týmů, tradiční desítku států z Jižní Ameriky doplní pozvané reprezentace Japonska a Kataru. Mezi hostitelská města patří Rio de Janeiro, Sao Paulo, Belo Horizonte, Porto Alegre a Salvador. Zlaté medaile obhajuje výběr Chile, který triumfoval v roce 2015 a 2016.

Ukončí „Kanárci“ čekání na trofej?

Velkou motivaci uspět na mistrovství Jižní Ameriky má v domácím prostředí Brazílie, která naposledy ovládla šampionát před dvanácti lety. V nominaci trenéra Titeho nechybí taková jména jako Daniel Alves (PSG), Thiago Silva (PSG), Casemiro (Real Madrid), Coutinho (Barcelona), Gabriel Jesus (Manchester City) nebo nejdražší fotbalista planety Neymar (PSG).

Avšak i další reprezentační výběry přivezou opravdové superhvězdy. Například za Argentinu je v nominaci i Messi (Barcelona), Agüero (Manchester City) nebo Dybala z Juventusu. Uruguayci, kteří jsou s patnácti tituly nejúspěšnějším týmem turnaje, se budou zase spoléhat na Luise Suáreze z Barcelony, který by se měl stihnout uzdravit po operaci kolene.

  • Copa América 2019:
Skupina A: Brazílie, Bolívie, Venezuela, Peru
Skupina B: Argentina, Kolumbie, Paraguay, Katar
Skupina C: Uruguay, Ekvádor, Japonsko, Chile

Digitální televize O2 TV přenosy z Copa América doplňuje vedle kompletní FORTUNA:LIGY a Ligy mistrů svou nabídku dalším atraktivním fotbalovým obsahem.

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru