Třetí kolo nadstavby: Sparta míří do Plzně, pomůže rivalům z Edenu k zisku titulu?

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=13676 AND vote > 0 AND vote <= 5

Pražská Dukla má poslední možnost, jak si ještě uchovat naději na prvoligovou příslušnost. V Karviné, která v posledních dvou duelech nezískala ani bod, potřebuje nutně vyhrát. Pokud se tak nestane, bude o prvním sestupujícím rozhodnuto. Bohemka hraje o nesmírně důležité tři body v přímém souboji o poslední místo, které zaručuje klid. Pokud Příbram porazí, zcela jistě uvidíme Karvinou v baráži.

Klid může mít po třetím kole nadstavby Opava, či Slovácko. Jasným favoritem je celek z Uherského Hradiště, ani výhra ale ještě jistotu udržení znamenat nemusí.

Druhé kolo nadstavby: Sešívaní mají titul na dosah, Sparta si pojistila Evropskou ligu

Sparta může nabídnout pomocnou ruku Slavii

V úterý se v přímém souboji o pátou pozici utká ostravský Baník s Libercem a domácí celek již nutně potřebuje zabrat. Neskóroval ve třech posledních duelech a předvedenými výkony taktéž neoslňuje.

O poznání zajímavější ale bude středeční program, dost možná totiž nabídne korunovaci nového mistra. Ruku k dílu přitom může přiložit i Sparta, která si definitivně pojistila třetí příčku a do šlágru v Plzni může jít bez jakéhokoliv stresu. To úřadující mistr bude hrát o naději. Ve druhém kole nadstavby nezvládl závěr na půdě vedoucí Slavie a po třech gólech v rozmezí osmi minut odjel z Edenu bez bodu.

Finále FORTUNA:LIGY: Herní systém nadstavbové části a její kompletní jízdní řád

Pokud by Sparta plzeňské Viktoriány skutečně o body obrala, mohla by se večer Slavia radovat z mistrovského titulu. Doma tentokrát přivítá Jablonec, na který ale nemá z domácího prostředí ideální vzpomínky. Loni na závěr prohrála 1:3, letos v srpnu dokonce neskórovala a svěřencům kouče Petra Rady podlehla 0:2. Jablonec si po nepovedeném závěru duelu s Plzní spravil chuť a doma porazil Baník 2:0. Díky tomu si tak zajistil čtvrté místo a i on tak může hrát ve středu bez tlaku.

  • 3. kolo nadstavbové části FORTUNA:LIGY – rozpis přenosů:
úterý 14. 5., 17:30 o záchranu Bohemians – Příbram O2 TV Fotbal
úterý 14.5., 17:30 o záchranu Karviná – Dukla O2 TV Fotbal
úterý 14.5., 17:30 o záchranu Slovácko – Opava O2 TV Fotbal
úterý 14.5., 20:00 o titul Ostrava – Liberec O2 TV Sport
středa 15.5., 17:30 o titul Plzeň – Sparta O2 TV Sport
středa 15.5., 20:00 o titul Slavia – Jablonec O2 TV Sport

Sledujte Finále FORTUNA:LIGY v O2 TV na programech O2 TV Sport a O2 TV Fotbal!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru