Autogramiáda i focení s pohárem. Zpestřete si šlágr FORTUNA:LIGY v O2 TV fanzoně!

O2 TV fanzona u vstupu č. 2 do Sinobo Stadium se fanouškům otevře již v 16 hodin a po celé dvě hodiny do začátku utkání v ní fotbaloví příznivci najdou spoustu zábavy. Na co se můžete těšit?

  • Autogramiáda vybraných hráčů SK Slavia Praha
  • Focení s pohárem pro mistra ligy
  • O2 TV Sport Pack na měsíc zdarma pro každého účastníka soutěží O2 TV fanzony
  • O2 Guru stan s prezentací O2 TV
  • Možnost vyzkoušet si unikátní fotbal v kleci
  • Soutěž v rychlosti střely

Málokdy je veřejně k vidění trofej pro mistra ligy a jedna taková příležitost se naskytne právě před nedělním utkáním. Příznivci vedoucího týmu FORTUNA:LIGY se budou moci v O2 TV fanzoně vyfotit spolu s pohárem, o který usilují jejich favorité.

Součástí O2 TV fanzony bude samozřejmě i O2 Guru stan, kde bude hlavní vysílatel FORTUNA:LIGY prezentovat své služby a zájemci tam budou mít možnost na vlastní oči obdivovat kvalitu vysílání sportovního přenosů. Všichni účastníci soutěží před utkáním Slavia – Plzeň si navíc odnesou voucher s kódem na sledování O2 TV na celý měsíc zdarma, kde budou moct sledovat ten nejlepší fotbal. Stejně tak obdrží voucher od O2 TV prvních 250 zákazníků ve fanshopu SK Slavia Praha.

V rámci předzápasového programu se v O2 TV fanzoně uskuteční autogramiáda vybraných hráčů Slavie, kteří nebudou nominovaní k zápasu. Společně s nimi se domácí fanoušci budou moci dokonale připravit na zápas. Ke správnému fandění všem jistě poslouží nafukovací tleskátka od O2, díky kterým fanoušci vytvoří na tribunách bouřlivou kulisu. Fanoušci si budou moci změřit rychlost střely anebo ve skupině s kamarády vyzkoušet unikátní fotbal v kleci.

Foto: Profimedia

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru