Kristýna Plíšková v Luganu do finále neprošla. Kdo si zahraje o antukový titul?

I přes vyřazení v semifinále má za sebou Plíšková jednoznačně nejlepší turnaj za poslední měsíce. Na švýcarské antuce se blýskla zejména obratem v duelu se zkušenou Ruskou Světlanou Kuzněcova, díky tomu si po téměř dvou letech zajistila místenku mezi čtveřicí nejlepších hráček některého z turnajů zařazeného do kalendáře WTA.

Právě náročná čtvrtfinálová bitva s Kuzněcova se ale na sestře světové čtyřky Karolíny zřejmě podepsal v boji o postup do finále. Sedmadvacetiletá Češka uhrála s teprve sedmnáctiletou Igou Swiatek jediný game a jinak povedený turnaj pro ni skončil debaklem. V Luganu tak svůj druhý titul určitě nezíská.

První vavřín pro mladičkou debutantku?

Naopak o svém premiérovém triumfu může dál snít její přemožitelka. Talentovaná Polka, která letos objíždí své první turnaje na okruhu WTA, vyzve ve finále o jedenáct let starší Polonu Hercog ze Slovinska. Ta už má na kontě dva tituly, třetí se pokusí vybojovat v neděli. Závěrečný duel turnaje Samsung Open je na programu v 11:30 a na O2 TV Tenis ho můžete sledovat v přímém přenosu.

Na stejném programu vysíláme rovněž závěrečné duely jiného antukového podniku Claro Open Colsanitas v kolumbijsko Bogotě. Vše podstatné najdete v našem TV programu.

Foto: Profimedia

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru