Návrat do Manily. Další galavečer ONE Championship okoření dva titulové souboje!

Chyba databáze WordPressu: [Table 'd176397_o2sport.wp_yasr_log' doesn't exist]
SELECT SUM(vote) as sum_votes, COUNT(vote) as number_of_votes FROM wp_yasr_log WHERE post_id=13880 AND vote > 0 AND vote <= 5

Předchozí zastávka série se zapsala do dějin MMA. V Tokiu si pod křídly nejrychleji rostoucí organizace na světě odbyli dlouho očekávané premiéry Demetrious Johnson s Eddiem Alvarezem, jedni z nejlepších fighterů všech dob a velcí šampioni slavné UFC. Galavečer byl ale jedinečný i tím, že karta zahrnovala hned čtyři titulové duely.

Debuty legend a titulové bitvy. Sestřihy TOP zápasů z obřího galavečera ONE v Tokiu

Tokio je ale minulostí a nyní už pozornost fanoušků směřuje zase do Manily, kde se ONE Championship letos představí už podruhé. A i tentokrát to bude stát za to. Turnaj Roots of Honor nabídne nejen zápasy v MMA, ale také souboje v thajském boxu i kickboxu. Vrcholem večera budou dvě titulové bitvy, v nichž se rozhodne o majitelích ceněných mistrovských pásů.

Repríza z Jakarty a souboj generací

Ten ve slámové váze bude obhajovat Japonec Yosuke Saruta, který se podruhé v krátké době za sebou utká s domácí hvězdou Joshuou Paciaem. Koncem ledna v indonéské Jakartě přisoudili Sarutovi po 25 minutách nonstop boje výhru a zároveň i pás pro šampiona svým rozhodnutím rozhodčí. I odveta slibuje atraktivní podívanou, v níž si oba fighteři nic nedarují.

Galavečer pak zakončí bitva o titul mistra světa v pérové váze. O něj si to v hlavním zápase rozdají úřadující šampion Martin Nguyen s Narantungalagem Jadambaaou. Tomu už kdysi mistrovský pás této váhové kategorie patřil a v Manile by si ho znovu rád připnul na svá bedra. Podaří se mongolskému veteránovi zaskočit v souboji generací o třináct let mladšího energického bojovníka s vietnamskými kořeny?

Nejlepší fighteři světa míří na další zastávku prestižní asijské série ONE Championship. Galavečer Roots of Honor z filipínské Manily sledujte tento pátek 12. dubna od 14:30 v přímém přenosu jen na O2 TV Sport!

Tip: Sledujte další atraktivní galavečer ONE Championship přes O2 TV Sport Pack online!

Foto: ONE FC

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru