Pešta, Vémola i Muradov. Night of Warriors 15 láká na neskutečně nabitou kartu!

Nenechte si ujít příležitost nahlédnout pod pokličku toho nejlepšího, co aktuální dění na bojové scéně nabízí. Night of Warriors je totiž organizace, která ráda dává zelenou k růstu nových talentů a pomáhá tak k rozvoji v jejich kariéře. Přesně tímto heslem se řídila i v podání bývalého člena gardy XFN Davida „Killa Khrousta“ Dvořáka, jenž už sedm dlouhých let nepoznal hořkost porážky! Jediná výhra (právě ta sobotní) jej může dělit od vysněného zahraničního angažmá. Bude to rovnou UFC? To se zatím neví, ale jisté je, že nepůjde o žádnou malou věc!

Karlos Vémola vs. Prince Aounallah

Na co se diváci nepochybně těší s velkým očekáváním, to je bitva mocného Terminátora, který bude chtít předvést svou pověstnou „vémolici“. Na druhou stranu barikády se proti němu postaví francouzský sok Prince Aounallah, s nímž už se domácí publikum jistě velmi dobře zná. Jedná se o zápasníka, co nebral vůbec žádné ohledy na to, v jaké zemi se nachází. Prostě sem přijel, zlikvidoval dva české borce a zase odjel.

Na to ale musel zareagovat Karlos Vémola, který striktně a jasně dodal: „Už mě nebaví, jak si sem jezdí nějakej francouzskej princ mlátit český kluky!“ A tato věta v pozadí odstartovala sérii událostí, jež vyvrcholí sobotním večerem právě na Night of Warriors v Liberci. Už dříve došlo k pokusům svést oba borce dohromady, avšak o slovo si bohužel řekla nevypočítavá zranění, a proto si onen hvězdný duel užijeme až teď. Budou zase lvi žrát první a přijde TKO v prvním kole?

OKTAGON 11: Kozma králem welteru, Petrášek padl i v odvetě. A co debut Vémoly?

To nejlepší v přímém přenosu!

Půjdeme-li v opravdu nabité startovce zase o kousek dál, všimneme si dalších velmi známých a především zvučných jmen. Makhmud Muradov aktuálně drží pás mistra divize střední váhy organizace XFN a sní o své účasti v UFC. Aby se tyto sny staly skutečností, musí k tomu zdolat dvě překážky. Tou první je Patrik Kincl, s nímž se utká před diváky v O2 areně až v červnu, a tou druhou je Tato Primera, kterého vyzve už nyní. Tento střet se ponese na vlně velkého očekávání, ale také případných velkých ztrát. Muradov nesmí polevit, má-li být na své pouti úspěšný, což on chce být za každou cenu.

Velký návrat

Na svůj návrat ke kořenům MMA se těší další český bijec, jímž je Viktor Pešta. Muž, kterého jsme společně s Karlosem Vémolou mohli vidět v nejprestižnější bojové organizaci světa, touží nejen po návratu na výsluní, ale hlavně vyhoupnutí se zpátky na tu kýženou vítěznou dráhu. Tato těžká váha totiž naposledy v létě minulého roku podlehla Aleksanderu Emelianenkovi (mladšímu bratrovi slavného Fedora) a z toho šoku se ještě nevzpamatovala. Své zaváhání bude moct napravit v živém vysílání před obrazovkami O2 TV Sport proti chorvatské hoře svalů Ivanu Vitasovićovi.

Shrneme-li si tuto událost v pár slovech, Night of Warriors 15 je zkrátka pecka, která nemá obdoby. Čtyři zápasníci toužící o přesunu do UFC, tři neomylné MMA bojové stroje (Vémola, Muradov, Dvořák) připisující si jednu výhru za druhou, hvězda K-1 Tomáš Hron a plná liberecká hala jásající až do samotného konce. Celou show si budete moct vychutnat živě i vy, a to díky přímému přenosu na O2 TV Sport! Začínáme v sobotu 6. dubna v 18 hodin.

Debuty legend a titulové bitvy. Sestřihy TOP zápasů z obřího galavečera ONE v Tokiu

Foto: Night of Warriors

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 0 Průměrně: 0]
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejrychlejší a nejslavnější. Sledujte Finskou rallye na O2 TV Sport!
Nahoru